Öneri Babama nasıl laptop aldırabilirim?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan burakv
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

burakv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 9.sınıf meslek lisesi elektrik bölümü öğrencisiyim 10.sınıftaki yazılım dersi için bir laptop almam gerekiyor babama bunu dediğimde yazın sonunda alırız dedi babam derslerime önem veriyor 1.dönem ortalamam 76 ve teşekkür getirdim babam laptopu kesin alıcak ama ona laptopu nasıl daha erken aldırabilirim maddi durumumuz iyi arada babama performans ödevi için slayt hazırlamam gerektiğini söyleyip internet cafe için para istiyorum bunun dışında ne yapabilirim?

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,197
Ne yaparsan yap en sonunda yine istediği zaman alacak. Sabretmelisin.

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23,308
Babana söyle bankaları hekliycem. Harcadığın paranın 5 katını sana geri ödiyicem.
Zaten yapamiycaksın da bir blöf yap. Bak tutucak mı?

Emnn

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,929
Babana söyle bankaları hekliycem. Harcadığın paranın 5 katını sana geri ödiyicem.
Zaten yapamiycaksın da bir blöf yap. Bak tutucak mı?
Laptop alınmayınca gelen pişmanlık hissi..

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Ben 9.sınıf meslek lisesi elektrik bölümü öğrencisiyim 10.sınıftaki yazılım dersi için bir laptop almam gerekiyor babama bunu dediğimde yazın sonunda alırız dedi babam derslerime önem veriyor 1.dönem ortalamam 76 ve teşekkür getirdim babam laptopu kesin alıcak ama ona laptopu nasıl daha erken aldırabilirim maddi durumumuz iyi arada babama performans ödevi için slayt hazırlamam gerektiğini söyleyip internet cafe için para istiyorum bunun dışında ne yapabilirim?
Alacağım dediyse alır hocam, çok fazla ısrar etmeyin bence.