Babam Yüzünden Sınıfda Kaldım

Bu konuyu okuyanlar

Kaan316

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet başlıkdada okudugunuz gibi ben daha lise 1 im ve babam öğretmen sinif öğretmeni 2. Siniflara giriyor ve sistemi ayni saniyor ilk dönem ortalamam 53 dü babam telafilere gir dedi 3 gün yalvardım yinede girdirdi ve 8 dersden birden sadece 3 puan kaybettim 3 dersden girip 10 puan kaybeden var ve üzerine çocuğun birinin akrabası müdür yardımcısı çocuğun ortalamasi 30 onu 51 yapdi fakat asil konu babam telafilerden sonra notumu 50 ye dusurdu 2. Dönem hocalar dalga geçdi üzerine bide 2. Dönemin sonunda müdür yardımcısına gitti ve 5 sinava daha sokdu üzerine çalışmadığımı sanıyor ve ortalamam 47 babam yüzünden kaliyorum ve bide üzerine beni suçluyor sorunlu geçiş sistemini anlattığımdada inanmadı babamı nasıl inandırırım

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Geçmiş olsun, önce rehber hocana git ona durumu anlat o sana çıkar yol bulur, olmazsa sizin sınıftan sorumlu öğretmene anlat.

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Evet başlıkdada okudugunuz gibi ben daha lise 1 im ve babam öğretmen sinif öğretmeni 2. Siniflara giriyor ve sistemi ayni saniyor ilk dönem ortalamam 53 dü babam telafilere gir dedi 3 gün yalvardım yinede girdirdi ve 8 dersden birden sadece 3 puan kaybettim 3 dersden girip 10 puan kaybeden var ve üzerine çocuğun birinin akrabası müdür yardımcısı çocuğun ortalamasi 30 onu 51 yapdi fakat asil konu babam telafilerden sonra notumu 50 ye dusurdu 2. Dönem hocalar dalga geçdi üzerine bide 2. Dönemin sonunda müdür yardımcısına gitti ve 5 sinava daha sokdu üzerine çalışmadığımı sanıyor ve ortalamam 47 babam yüzünden kaliyorum ve bide üzerine beni suçluyor sorunlu geçiş sistemini anlattığımdada inanmadı babamı nasıl inandırırım
Gidip hocalarına soylersen geçirirler 3 puan fazla değil matematikcinle konusmani tavsiye ederim

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Matematik ve ingilizce özellikle bu ikisini arttırsalar hemen fark eder.

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Okulun son gününe kadar Notlar değiştiriliyor. Bir an evvel bu sorunu çözmelisin.

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Babanın suçu değil. En baştan sen çalışsaydın, sınıfta kalmazdın.

Kaan316

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Matematikci okuls gelmiyor ingilizcem zaten yuksek babamda kaldigimi biliyor şuanda nasıl gecebilirim

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Babanın suçu değil. En baştan sen çalışsaydın, sınıfta kalmazdın.
Katılıyorum baban sistemi yanlış anlamış olabilir ama senin ilk dönemde en az 60-65 ortalama yapman lazımdı sınıfta kalmak yetenek istiyor özellikle 9.sınıfta. sen bunu başarmışsın başka bir şey diyemiyoruz.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Baban nasıl öğretmen, bu nasıl kafa? Şu an ben şok. :D

Böyle insanlar nasıl öğretmen oluyor da sistemden haberi yok? Esas sorun burada, MEB'e şikayet babanı meslekten men edilsin, çocukları bulandırmasın. :)

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Baban nasıl öğretmen, bu nasıl kafa? Şu an ben şok. :D

Böyle insanlar nasıl öğretmen oluyor da sistemden haberi yok? Esas sorun burada, MEB'e şikayet babanı meslekten men edilsin, çocukları bulandırmasın. :)
Valla bir şey diyemiyorum sürekli sistem değişiyor şimdi Lys ye öğretmenlik için çalışanlar kaldı hepsi açıklama yapıldı eğitim fakülteleri kapatılıyor ve bu sene hiç atama yapılmayacakmış oh ne ala şubata kalmış millet boşuna çalışmış oldu o kadar.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Valla bir şey diyemiyorum sürekli sistem değişiyor şimdi Lys ye öğretmenlik için çalışanlar kaldı hepsi açıklama yapıldı eğitim fakülteleri kapatılıyor ve bu sene hiç atama yapılmayacakmış oh ne ala şubata kalmış millet boşuna çalışmış oldu o kadar.
Her sene MEB bakanı değişiyor, her şey değişiyor. Kendini Osmanlı sananlardan bir şey beklememek gerek. :D

Volvo FH 750 benimde favorimdir. :)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
gidip hocalarınla konuş kardeşim...