Yardım Babam İnternet Almıyo

Bu konuyu okuyanlar

Yusuf.44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncellikle babam bu yıl internet sorunu yüzünden interneti kapattırdı ve yenisi alcagı zaman cok oyun oynuyom diye alamamaya karar verdi. taktik verin anneme söyleyeceğim takitklerde olur. Yardımcı olabilirmisiniz?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Babana de ki, ben bu sene çok iyi hazırlanacağım, derslerimi güzelce çalışacağım ve taktir alacağım...
O zamana kadar bana internet yasak olsun, aklımın başıma alacağım ve hayatımı daha da güzelleştirdikten sonra internet zaten bağlatırsın...

Babana zorluk çıkartma fazla, sırf oyun delisi olacak kadar da oyun oynama, dengeli olmalısın çünkü para kolay kazanılmıyor. Anneni de araya sokma çünkü haksız olduğunu sen kendin de biliyorsun. Annen ile babanın arasının açılmasını istemezsin değil mi...

Reaksiyon puanı
29
Öncellikle babam bu yıl internet sorunu yüzünden interneti kapattırdı ve yenisi alcagı zaman cok oyun oynuyom diye alamamaya karar verdi. taktik verin anneme söyleyeceğim takitklerde olur. Yardımcı olabilirmisiniz?
Derslere çalışacağını söyle ve yüksek not al alır. Fakat “internet gidince daha fazla çalışmaya başladı” şeklinde terste işleyebilir.

Son düzenleme:

Yusuf.44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Babana de ki, ben bu sene çok iyi hazırlanacağım, derslerimi güzelce çalışacağım ve taktir alacağım...
O zamana kadar bana internet yasak olsun, aklımın başıma alacağım ve hayatımı daha da güzelleştirdikten sonra internet zaten bağlatırsın...

Babana zorluk çıkartma fazla, sırf oyun delisi olacak kadar da oyun oynama, dengeli olmalısın çünkü para kolay kazanılmıyor. Anneni de araya sokma çünkü haksız olduğunu sen kendin de biliyorsun. Annen ile babanın arasının açılmasını istemezsin değil
Zaten 2 sene önce korona başalamadan önce hep 90 100 alıyordum ozamanlar sordugumdada internet bağlatamdı.