Yardım Babam bilgisayarı yasakladı.

Bu konuyu okuyanlar

Ec0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben 7. Sınıf'a gidiyorum babam matematik notum yüzünden laptop'u yasakladı diğer derslerde notlarım gerçekten iyi matematikten düşük not aldım diye yasakladı oysaki oyunla derslerimi neredeyse eşit tutuyorum 1 saat oyun oynasam 30 35 dk ders çalışıyorum ama ama bunu anlatmaktan korkuyorum nasıl doğru bir şekilde bilgisayarı geri isteyebilirim (not: telefon ve ps'la hala oynayabiliyorum saçma kısmıda bu.)

Mehmet Berke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
kardeşim bu durumda belirleyici olan annendir bana göre. Sen düzgünce ders çalış annen görsün sonra annenden babana söylemesini isteyebilirsin. Bana en mantıklısı bu geldi (aile yapınızı, anneni babanı tanımadığım için yorum yapmak zor)

f1rinci

Asistan
Reaksiyon puanı
83
diğer derslerden de zayıf al, de ki psikolojim bozuldu pc olmadan yapamıyorum.

mustaq120

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Soru limiti koy ders çalıştığını ispatla 1 hafta bunu düzenli yap hem eğitim hayatını düzene koyarsın hemde istediğini yaparsın örnek günlük 25 mat 25 fen 25 tr gibi bunu kendine göre düzenle hatta programa bile oturtabilirsin onda PC oynama gibi bişey sıkıştırabilirsin ama ilerleyen zamanlarda

• Beğen
Reactions: Ec0

Ec0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Soru limiti koy ders çalıştığını ispatla 1 hafta bunu düzenli yap hem eğitim hayatını düzene koyarsın hemde istediğini yaparsın örnek günlük 25 mat 25 fen 25 tr gibi bunu kendine göre düzenle hatta programa bile oturtabilirsin onda PC oynama gibi bişey sıkıştırabilirsin ama ilerleyen zamanlarda
Gerçekten işe yaradı notlarımda düzeldi pc yi de geri aldım sağol