Azmin Zaferi, Eski hız degerlerı ve 1 haftalık ugrasla yenı sonuclar.

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://forum.shiftdelete.net/ttnet-...gerleri-ve-cekilen-cile-artik-son-uyarim.html
Bu konuda yazan değerlere dikkatlı bakın bunlarda yenı degerler TTNETı kapatmakla tehdıt edersenız gercekten telekomla ısbırlıgıne gırıp hızınızı duzeltıyorlar şahsen denedım onayladım :D

ADSL2+
Trellis On
No Defect
L0
30.3 21.7
9.5 6.5
12.6 13.4
23752 1187
6004 807
58 11
188 24
1 1
1 4

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0, colspan: 2"]Mode:[/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0, colspan: 2"]Line Coding:[/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0, colspan: 2"]Status:[/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0, colspan: 2"]Link Power State:[/TD]

[TD="colspan: 3"] [/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0"] [/TD]
[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0"]Downstream[/TD]
[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0"]Upstream[/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0"]SNR Margin (dB):[/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0"]Attenuation (dB):[/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0"]Output Power (dBm):[/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0"]Attainable Rate (Kbps):[/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0"]Rate (Kbps):[/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0"]MSGc (number of bytes in overhead channel message):[/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0"]B (number of bytes in Mux Data Frame):[/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0"]M (number of Mux Data Frames in FEC Data Frame):[/TD]

[TD="class: hd, bgcolor: #E0E0E0"]T (Mux Data Frames over sync bytes):[/TD]

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
23.2 Mbit hıza ulaşılabilecek bir hatta 5.8 Mbit hız vermişler ve siz buna zafer demişsiniz... Müthiş bir Türkiye gerçeği...

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam alabılcegım hız 8mbite kadar Bunu gordugume sevınıyorum en azından adıl kotayı uygulamamıyor Ttnet yoksa bı dk durmam şu ttnette bunu bır cok kez soyledım smıle desenız ondada aynı altyapıdan verıyolar bınada var memnun degıller hıç uydunet burda yok metronette yok ne yapayım sımdı 3 gunde 50 gb yı gecmıs bırı ıcın ttnet daha mantıklı duruyor

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bana "gözünüz aydın" demek düşer, ama 8 Mbit için bastırın :wink: Hattımın maksimum alacağı değer bu diye gayet emin bir şekilde temsilciye durumu iletin, sakin konuşun... Esip gürlemek bir işe yaramaz, sadece işi çıkmaza sokar...

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bi kaç gün sonra ararım Her gün hergün adamlarda bıktı :D

--- Mesaj Güncellendi ---

Yok hocam esip gürlemek oyle bır işe yarıyor ki Heleki bazıları var daha demınkı Konustugum kısıyı gercekten mahkemeye bıle verebılırım o derece !
Ses tonunu yükseltiyor bi hakaret etmedıgı kaldı onuda etseydi ben yapacagımı bılıyordumda neyse.

muratflash

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Sen anladığım kadarıyla Aydın da oturuyorsun.. Ege bölgesinde internet hızı gayet iyi ve tatmin edici...

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen onu birde benım oturdugum mahalledekılere sor ttnet dıyınce hepsının yuzu Eşkiyo.

claven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapmadığım şey kalmadı hala netin yoğun olduğu zaman hız değerlerim ve pingime çözüm bulunamadı arkadaş, çok zor yerden soru sormuşum ttnete. Bende tehdit de bulundum bakalım işe yarayacak mı :)

Gece 01.00-13.00 arası 7.50 Mb/s

Saat: 14.00 ve sonrası :D

Modem değerleri: 8192 kbps / 799 kbps

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
ben bi keresinde 0.13 ü görmüştüm :D o zaman yavaş internetin ne demek olduğunu anladım ama şimdi uçuşlardayım .D

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
16 mbit'e kadar kullanıyorum, geçenlerde bağlantı kopması ve sonrasında bir hız düşüşü yaşadım, 4 mbit'e kadar indi hızım. Aradım, hattımın o hızlar için elverişli olmadığını (bir yıla yakındır 13.5-14.5 mbit arası kullanıyorum) ve daha düşük bir hızda sabitlenmesini önerdiler. Birkaç gün sürekli aramak durumunda kaldım. Baktılar düşüremeyecekler, sonunda eski haline getirdiler. Yani özetle tamamen kafalarına göre takılıyorlar, daha azıyla yetinmeyin. Hakkınızı arayın.

claven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
16 mbit'e kadar kullanıyorum, geçenlerde bağlantı kopması ve sonrasında bir hız düşüşü yaşadım, 4 mbit'e kadar indi hızım. Aradım, hattımın o hızlar için elverişli olmadığını (bir yıla yakındır 13.5-14.5 mbit arası kullanıyorum) ve daha düşük bir hızda sabitlenmesini önerdiler. Birkaç gün sürekli aramak durumunda kaldım. Baktılar düşüremeyecekler, sonunda eski haline getirdiler. Yani özetle tamamen kafalarına göre takılıyorlar, daha azıyla yetinmeyin. Hakkınızı arayın.

Hakkımızı arıyoruzda ilgilenen yok ki. Hep aynı tarz laflar, bahaneler, çözümler.. 30 günde 30 defa arıza kaydı yaptılar sorun çözülmedi hala arıza kaydı yapıyorlar :D Dediğin gibi kendi kafalarına göre takılıyorlar.. Müşteri hizmetlerindeki bayana pingim var dedim? - Ping nedir diye geri dönüş yaptı :D :D

savliusta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Buda benim hız testim Isparta Merkeze bağlı bi kasabadayım .. 16 Mbps sorunsuz

1:10 DAN SONRA İZLEYİN :)

[video=youtube;r6kjUNii-xQ]http://www.youtube.com/watch?v=r6kjUNii-xQ[/video]

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Buda benim hız testim Isparta Merkeze bağlı bi kasabadayım .. 16 Mbps sorunsuz1:10 DAN SONRA İZLEYİN :) [video=youtube;r6kjUNii-xQ]http://www.youtube.com/watch?v=r6kjUNii-xQ[/video]

200 küsür ping var sorun yok diyorsunuz ? :huh:

alp_45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar Aydından benimde 8mbite internetim var ama sözdeee 2mbite hızım var indirmelerde iyice canımı sıkmaya başladı net limitsiz pakedim hızım nasıl düşer
saçmalık bakıyorumda tek bn değilim gerçekten ve ben ttnet bayisine gittimde verilen cevap:dua et internetin var kimi yerde internet yok dedi adamın bana verdiği cevaba bakarmısınız ya :D valla şaka gibi kimsenin ilgilendiği fln yok hizmet:0

Burda Yetkili Kişi Kim İyice Canımı Sıkmaya Başladı Böyle Giderse İptal Ettircem !

savliusta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
200 küsür ping var sorun yok diyorsunuz ? :huh:

İnternet bizde ortak kullanım yani nasıl diyeyim size yasal olarak paylaştırılan intenetlerden yanlış hatırlamıyorsan adı hotspot olması lazımda :) ping 200 olması bana hiç bi sorun teşkil etmiyor online oyunlar olsun video izleme olsun indirme gibi işlemlerde hiç bi zorlukla karşılaşmadım

Caqatayy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
biri kullan bak keyfine 8mbite üyeyim 9mbit geliyor kesintisiz.

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
ttnet 8lik paket 10.40 hiz problem?