Aziz Yıldırım: Ligden çekiliriz!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,324
yeni yapılacak anayasanın ilk dört maddesi:

1. aziz yıldırım suçludur, idam edilmelidir.
2. fenerbahçe mutlaka şike yapmıştır, bütünüyle liglerden tard edilmelidir.
3. galatasaray sütten çıkmış ak kaşık gibi temizdir, aksini düşünenin zinhar kellesi vurula.
4. ilk üç madde asla değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

bu maddeleri kabul ettiniz, ettiniz... ne ala... mesele yok.
aksini iddia edenlerin canına ot tıkarız.
hukuktan falan söz etmeyin, o dediğiniz şey sadece biz galatasaraylıların tensip buyurduğu görüşleridir.
bundan kellisi hukuken butlandır. :)

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
aman çekil çok meraklıyız sanki bide tehdit ediyo çekilmessen ad.m degilsin be

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Tuttuğun takımın şike parası aldığını kabul ediyorsun demek.:mrgreen:

Ama o para bizim paramız değildir, eğer bizim para olsaydı boğazınızda düğümlenirdi. Acaba kimlerden aldınız? Tromsöspordan mı?
sen önce takımının yaptıklarını kabul et, sindir. sonra gel... :)

i.am.kira

Asistan
Reaksiyon puanı
2

3. galatasaray sütten çıkmış ak kaşık gibi temizdir, aksini düşünenin zinhar kellesi vurula.

hukuktan falan söz etmeyin, o dediğiniz şey sadece biz galatasaraylıların tensip buyurduğu görüşleridir.

ben galatasarayın şike yaptığını düşünmüyorum. daha doğrusu son yıllarda o karakterde bir klüp başkanı galatasarayın başına gelmedi.(özhan canaydın ve sonrası için konuşuyorum) ama yıllardır söylenen "aziz maçı satın aldı" diye bir laf var. hep bu muhabbet yapıldı yıllarca, fenerliler duymasa da. en sonunda bu yaz patladı bu olay. juventus lig düştü bir sürü şey başlarına geldi süperstarlar ellerinden çıktı vs. ama sonra temiz bir sayfa açıp ayağa kalktılar ve bu sene şampiyon oldular. bizimkiler ise hala zeytinyağı gibi üste çıkmaya, İ.Akın gibi çapı küçüklerin üzerine basarak ayağa kalkmaya çalışıyor. fenerbahçe taraftarı da anlayamadığım bir şekilde bunlara sahip çıkıyor. beşiktaşa o kadar yıldız kazandırmasına rağmen kulübe verdiği zaradan ötürü beşiktaş taraftarının yıldırım demiröreni dışladığı gibi azizi dışlayacaklarına feneri bu kadar töhmet altında bırakan bir kişinin arkasında duruyorlar. çok ilginç...

Bu sene Fenerbahçe şampiyon olabilir ama asla Juventusun şampiyonluğu gibi bir şampiyonluk olmayacak...

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben galatasarayın şike yaptığını düşünmüyorum. daha doğrusu son yıllarda o karakterde bir klüp başkanı galatasarayın başına gelmedi.(özhan canaydın ve sonrası için konuşuyorum) ama yıllardır söylenen "aziz maçı satın aldı" diye bir laf var. hep bu muhabbet yapıldı yıllarca, fenerliler duymasa da. en sonunda bu yaz patladı bu olay. juventus lig düştü bir sürü şey başlarına geldi süperstarlar ellerinden çıktı vs. ama sonra temiz bir sayfa açıp ayağa kalktılar ve bu sene şampiyon oldular. bizimkiler ise hala zeytinyağı gibi üste çıkmaya, İ.Akın gibi çapı küçüklerin üzerine basarak ayağa kalkmaya çalışıyor. fenerbahçe taraftarı da anlayamadığım bir şekilde bunlara sahip çıkıyor. beşiktaşa o kadar yıldız kazandırmasına rağmen kulübe verdiği zaradan ötürü beşiktaş taraftarının yıldırım demiröreni dışladığı gibi azizi dışlayacaklarına feneri bu kadar töhmet altında bırakan bir kişinin arkasında duruyorlar. çok ilginç...

Bu sene Fenerbahçe şampiyon olabilir ama asla Juventusun şampiyonluğu gibi bir şampiyonluk olmayacak...

aynen herzaman kirlilikle hatırlanacaklar

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
nereye alıkoyuyon.. yavaş koy..

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[video=youtube;Y3nw4_yc1Q8]http://www.youtube.com/watch?v=Y3nw4_yc1Q8[/video]

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34

+1 abicim.
Olayın özü budur.

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Aziz Yıldırım o şike teşebbüsü olduğu söylenen maçlardan birinden 4-3 oyla yırtmış..

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
laf degil icraat görmek istiyoruz aziz bey...
58.degişirce cekilecektiniz ne oldu?
o kadar lafının adamısın işte müebbet yat çıkama oradan...

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Ben o yorumumu tartışma başlatmak için yazmadım kardeş. Serin gel. Ayrıca bana göre yazdıkların çok mantıksız. İnan ki fenerbahçe ligden çekilirse çok çok çok mutlu olacağım. Haydi selametle.
zaten şikeyi sadece FB yaptı dimi? siz sütten çıkmış akkaşıklarsınız..

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar ben Fenerbahçeliyim ama Türkiyeliyim de.Yani Türküm.Elhamdülillah Müslümanım da.Kimsenin gazına gelmeyin ve ekmeğine yağ sürmeyin.Birbirinizi eskiden olduğundan daha çok sevin.Hayatınızda sadece futbolun olmadığını bilin ve yaşadığınıza ve sağlıklı olduğunuza dua edin.İki şeyi unutmayın ve mümkünse arasıra yapın: 1-Arasıra hastaneleri yada hastaları ziyaret edin.Acil servislerde bir 15 dakika oturun.2-Mezarlıkları ziyaret edin ve mezar taşlarını okuyun.Bütün bu ziyaretlerden sonra futbolu takım tutmayı diğer takımlar hakkında atıp tutmayı tekrar düşünün.Kalın sağlıcakla.Tüm takımlarımızı ve taraftarlarını saygıyla selamlıyorum.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Ben o yorumumu tartışma başlatmak için yazmadım kardeş. Serin gel. Ayrıca bana göre yazdıkların çok mantıksız. İnan ki fenerbahçe ligden çekilirse çok çok çok mutlu olacağım. Haydi selametle.

Elbette Mutlu olacaksınız, Çünki Sizi Her yerde EZE EZE yenecek başka takım olmayacak nasılsa.

Şampiyon olmak son haftaya kalınca Ankaragücü gibi mutlaka bir takıma 8 atarsınız. sonrada Şikesiz-Fenersiz Şampiyon olduk Dersiniz.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
konu: Fenerbahçe
Olay: yine her 10 mesajdan 6sı FB düşmanlarından.
Sonuç: Büyük olmak zor be kardeşim.

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
konu: Fenerbahçe
Olay: yine her 10 mesajdan 6sı FB düşmanlarından.
Sonuç: Büyük olmak zor be kardeşim.
yahu bu nedir ya! bir büyüklük faslıdır gidiyor ne büyüklüğüymüş bu ya! büyük olan bişey var oda ALLAH C.C dır. türkiyede bi tane başarılı takım var o da ga-la-ta-sa-ray dır....

champion

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Klasik Aziz Yıldırım taktiği. Her zaman ki gibi şöyle olursa bunu yaparım öyle olursa şunu ederim. Şu gün konuşacağım yer yerinden oynayacak, mahkeme bitecek v.s v.s.

ver gazı taraftara uyanmasınlar, koşulsuz, sorgusuz, sualsiz desteklemeye devam etsinler. Aziz yıldırım ve onun gibileri de istedikleri gibi at koşturmaya devam etsin..

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
yahu bu nedir ya! bir büyüklük faslıdır gidiyor ne büyüklüğüymüş bu ya! büyük olan bişey var oda ALLAH C.C dır. türkiyede bi tane başarılı takım var o da ga-la-ta-sa-ray dır....

dini büyüklükten bahsetmedik. türkiyedeki takımların büyüklüğünden bahsettik.

o başarılı takım dediğin içerde dışarda bize yenilen takımmı?

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Başkanınıza uysanıza, bi sorununuz varsa gidin başkanınızla konuşun. Ben mi demeç verdim. :)
Ondan sonra yok ak kaşık, yok eze eze yeneriz deyip sataşmayın. Cevap yazınca da sizin yüzünüzden boşu boşuna ceza yemek istemiyorum. En son maçı da Beşiktaş 1-0 kazandı bunu hatırlatırım.
İyi hepsi kabul, hepsi kabul, siz ligden çekilin de ben kendimi avuturum :clover:

Ben her zaman söyledim, bir kez daha yazıyorum. Şike niyeti ile herhangi bir Beşiktaşlı yönetici veya futbolcu bir iş yaptı ise, Beşiktaş' ı küme düşürsünler. Sadece ben değil, bir çok Beşiktaş taraftarı böyle düşünüyor.

Bak Juventus bu sene şampiyon oldu. Bir sıkıntı var mı? Yok. Başkanınızın dediğini yorumluyoruz burada, kimse ile kişisel bir derdimiz yok.

Şu bir gerçek ki, Aziz Yıldırım' ı sevmiyorum. O gelene kadar avrupa kupalarında fenerbahçeye destek veriyordum, gönülden destek. Uzun zamandır, malesef bunu yapamıyorum. İşin orası da bana ait olsun.
Hadi bakalım.

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu kaçıncı tehdit...
Nelerden vazgeçtiler ..
Namus davası geri çekildi şöyle yaparız böyle yaparız.
Boş laf hepsi guru gürültü :)

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Ne yazacağımı bilemiyorum. Yazdıklarımı silip silip duruyorum. Şahi görüşüm artık bu konu uzamasın. Hazır ceza da almamışken susmalı bizim yönetim. Neden mi susmalı diyorum? Suçu kabul etmek falan değil. Yönetimimiz ne zaman konuşsa çok tepki çekiyor ve kimse mennun kalmıyor. Artık sadece futbol konuşmalıyız çok özledim bunu.

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
dini büyüklükten bahsetmedik. türkiyedeki takımların büyüklüğünden bahsettik.

o başarılı takım dediğin içerde dışarda bize yenilen takımmı?
bende sana dini büyüklükten bahsettin demedim büyüklük kelimesinin kullanılması yanlış..

hah işte aramızdaki fark bu! sen gs yi yenmeden bahsedersin, bende gs avrupada başarılı olmasını isterim....

ayrıca eze eze yendik arena da lakin çok mu önemli hayır önemli olan dışarıdaki başarı...

Ketumm

Doçent
Reaksiyon puanı
5

biz bu sene bi Şampiyon olalım bunun eşi benzeri yok Juventus tekrar takımı topladı ama bize o şansta tanınmadı ona rağmen iki kupadada finaldeyiz bize yapılanlara rağmen bunu yapabiliyorsak bunun adı ruhtur Fenerbahçe ruhudur

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
biz bu sene bi Şampiyon olalım bunun eşi benzeri yok Juventus tekrar takımı topladı ama bize o şansta tanınmadı ona rağmen iki kupadada finaldeyiz bize yapılanlara rağmen bunu yapabiliyorsak bunun adı ruhtur Fenerbahçe ruhudur
tek derdiniz bu zaten. o kupa için yapmadığınız kalmadı. bir de "fenerbahçenin büyüklüğü kupa ile ölçülmez" dersiniz...

Ketumm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
tek derdiniz bu zaten. o kupa için yapmadığınız kalmadı. bir de "fenerbahçenin büyüklüğü kupa ile ölçülmez" dersiniz...

ben hala tersini savunmuyorum ki Fenerbahçenin büyüklüğü kupa ile ölçülemez bence bunu en iyi bu sene gösteridk diğer takımlara bu kadar yüklenseydi maç başşına en fazla 10.000 kişiye oynardı ama Fenerbahçe taraftarı desteğini hiç çekmedi ve takımda mücadele ederek taraftara borcunu ödemiş oldu ayrıca ne yaptık hemen yaftayı yapıştırıyosun ortada kanıt yok kulübe ceza yok şahıslara verilen cezaların sonu belli değil ama kesin bişey var Fenerbahçe şike yapmış tamam siz böyle devam edin ..

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ben hala tersini savunmuyorum ki Fenerbahçenin büyüklüğü kupa ile ölçülemez bence bunu en iyi bu sene gösteridk diğer takımlara bu kadar yüklenseydi maç başşına en fazla 10.000 kişiye oynardı ama Fenerbahçe taraftarı desteğini hiç çekmedi ve takımda mücadele ederek taraftara borcunu ödemiş oldu ayrıca ne yaptık hemen yaftayı yapıştırıyosun ortada kanıt yok kulübe ceza yok şahıslara verilen cezaların sonu belli değil ama kesin bişey var Fenerbahçe şike yapmış tamam siz böyle devam edin ..
kanıt yoksa pfdk nasıl karar verdi yapmayın allah aşkına. bu kadar yontmalarına rağmen üstelik. :)

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12

Kendi takımını savunman gayet normal ama bunu yaparken diğer takımlar ve taraftarları hakkındaki yorumunun mesnetsizdir. Suizan dır.

Nerden biliyorsun diğer takımların taraftarlarının aynı durumda destek vermeyeceğini. Türkiye de tek taraftar siz misiniz?

Kendi hayal dünyanızdan çıkın lütfen