Aziz Yıldırım bırakacak mı?

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Şike davası sonuçlanınca başkanlığı bırakacağını açıklayan Aziz Yıldırım geri adım atmıyor.

mayis-ta-secim-var-6153106.Jpeg

Fenerbahçe Başkanı yönetici arkadaşlarının ısrarına rağmen 1998 yılından bu yana sürdürdüğü görevini noktalayacağını beraat kararı öncesi yineledi. Yıldırım’ın tüm branşlarda şampiyonluk hedefi ile yola çıkan takımların kongreden etkilenmemesi için seçim için sezon sonunu belirlediği öğrenildi.

Yaklaşık dört yıldır devam eden şike davası tüm sanıkların beraati ile sonuçlanırken, gözler Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a çevrildi.

Son kongrede mahkemeden ne sonuç çıkarsa çıksın görevi bırakacağını belirten Yıldırım’ın nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyordu. Ancak Yıldırım’ın olağan genel kurula iki yıl daha olmasına rağmen geri adım atmayacağı ve mayıs ayında seçime gideceği öğrenildi.

Son yapılan yönetim kurulu toplantısında konunun masaya yatırıldığı ve sezon sonunda kongreye gidilmesi konusunda prensip kararına varıldığı bildirildi. Başkan Yıldırım yönetici arkadaşlarının, “Başkan sen en zor günleri geride bıraktın. Fenerbahçe’nin asıl şimdi sana ihtiyacı var” telkinlerine rağmen sözünden dönmeyeceğini kaydettiği ifade edildi. Aziz Yıldırım beraat kararının çıkmasından sonra da başkanlığı artık bırakacağını yineledi.

Fenerbahçe başkanının tüm branşlarda şampiyonluk hedefi ile yola çıkan takımların kongreden etkilenmemesi için sezon sonunu belirlediği, hatta beş kupa ile koltuğu bırakmayı hayal ettiği öğrenildi. 1998 yılından bu yana kulübü yöneten Yıldırım’ın önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili de açıklamalarda bulunması bekleniyor.

Büyük ilgi

Mahkemenin beraat kararı sonrası yönetim kurulu arkadaşlarıyla Papermoon’da bir kutlama yemeğinde buluşan Yıldırım’a burada oldukça yoğun bir ilgi vardı. Restaurantta bulunan birçok kişi Yıldırım’ı kutlayıp geçmiş olsun dileklerini iletti.

Milliyet

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bırakmaz bu amca Allah korusun makam odasında kalp krizi geçirse de hastaneden çıkınca döner geri.