Azade - Efganzade (2011)

Bu konuyu okuyanlar

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Gece gündüz askeri okula girmek için çalışan 18 Yaşındaki Erdi Göğüş, Kara Harp Okulu'nu yüksek puanla kazandı. Göğüş, evde annesi ile beraber kayıt için form doldurdu ancak ilkokula başladığı tarihi yanlış yazdılar ardından Göğüş tekrardan kayıt formu çıkarttırmak için Alemdağ Caddesi'ndeki bir matbaaya tekrar gitti. Teğmen adayı içeride form doldururken, matbaa kar maskeli ve yarı otomatik tüfeklerle tarandı. Aralarında husumet bulunan 2 zanlı, matbaacıya gözdağı vermek için iş yerini kurşun yağmuruna tuttu. Ömür ve Özgür B. kardeşler tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırı sırasında Erdi Göğüş, başına ve vücuduna isabet eden 4 kurşunla hayatını kaybetti.

Azade'nin (Gökhan Göğüş), kardeşine(Erdi Göğüş) olan özlemini anlattığı parçalardan bir diğeri.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ecel işte, çeker götürür adamı. Çok trajik bir hikaye. Üzüldüm. Rahmet dilemekten başka ne gelir elimizden.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Ecel işte, çeker götürür adamı. Çok trajik bir hikaye. Üzüldüm. Rahmet dilemekten başka ne gelir elimizden.
Haklısın abi, Allah mekanını cennet eylesin ölüm onu vatanımıza hizmet etmeye giden yolda yakaladı. O formun yanlış doldurulması ve tekrar aynı matbaaya gidildiğinde ölüme yakalanmak... Ecel işte.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
16 Temmuz'a doğru gidiyoruz, hortlatayım dedim.