Az Önce Cok Kotu Bırsey Oldu Sinirden Elim Ayağım Titriyo

Bu konuyu okuyanlar

WatchAndlearn02

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Oncelıkle Selamın Aleykum hemen olaya geçıyorum.Beyler Bılıyorsunuzkı Payday2 Uctersızdı 21 Hazirana Kadar Neyse ISte herkes gıbı bende ındırıyordum tabı 3 gun boyunca ındırmeye calıstım nette sıkıntı vardı cunku neyse en son bıraktıgımda 100%70 di arkadasım geldı bırlıkte teraviye gittik eve geldım artık ındırım dedım gırdım bırde ne goreyım steam a gırdım oyun ındırmesı yenıden pc nın kasasına sınırden caktım bırtane sonra kapandı acıtıgımda ıse halen aynıydı nababılırım
--- Gönderi Güncellendi ---
Oncelıkle Selamın Aleykum hemen olaya geçıyorum.Beyler Bılıyorsunuzkı Payday2 Uctersızdı 21 Hazirana Kadar Neyse ISte herkes gıbı bende ındırıyordum tabı 3 gun boyunca ındırmeye calıstım nette sıkıntı vardı cunku neyse en son bıraktıgımda 100%70 di arkadasım geldı bırlıkte teraviye gittik eve geldım artık ındırım dedım gırdım bırde ne goreyım steam a gırdım oyun ındırmesı yenıden basladı pc nın kasasına sınırden caktım bırtane sonra kapandı acıtıgımda ıse halen aynıydı nababılırım

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Oncelıkle Selamın Aleykum hemen olaya geçıyorum.Beyler Bılıyorsunuzkı Payday2 Uctersızdı 21 Hazirana Kadar Neyse ISte herkes gıbı bende ındırıyordum tabı 3 gun boyunca ındırmeye calıstım nette sıkıntı vardı cunku neyse en son bıraktıgımda 100%70 di arkadasım geldı bırlıkte teraviye gittik eve geldım artık ındırım dedım gırdım bırde ne goreyım steam a gırdım oyun ındırmesı yenıden pc nın kasasına sınırden caktım bırtane sonra kapandı acıtıgımda ıse halen aynıydı nababılırım

Pc veya internet yada sunuculardan kaynaklanan sorunlardan dolayı olur böyle şeyler, can sıkıp sinire hakim olamayıp kendini üzmeye yıpratmaya değmez. Olur böyle şeyler deyip sineye çekeceksin.
Henüz daha zamanın var bırak yeniden yüklensin.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Öfkeyle kalkan, zararla yatarmış. Ben de çok kötü bir şey anlatacağını sandım. Ama bilgisayarın o takat'tan sonra ileride sorun çıkarabilir. Bilgisayar bu, kinci olur.

Gürkan G.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Payday 2'nin appmanifest dosyasını bulup onu common klasörüne atın. Steamden girmeye çalıştığınızda heralde dosyaları doğrulamaya başlar ve kaldığı yerden devam edebilir. Tam bilmiyorum

WatchAndlearn02

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Bazı yerlerden baktım arayuzunde sıkıntı varmıs dıyorlar dogrumu
Payday 2'nin appmanifest dosyasını bulup onu common klasörüne atın. Steamden girmeye çalıştığınızda heralde dosyaları doğrulamaya başlar ve kaldığı yerden devam edebilir. Tam bilmiyorum
olmadı fakat dowland klorunde payday 2 nın dosyaları var
VMl04r.png

Öfkeyle kalkan, zararla yatarmış. Ben de çok kötü bir şey anlatacağını sandım. Ama bilgisayarın o takat'tan sonra ileride sorun çıkarabilir. Bilgisayar bu, kinci olur.
bozulursa bozulsun 6 yıldır ne oyun zevkı verıyor nede kullanma anca ısı ısı ısı

Gürkan G.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Oyun henüz inmediği için downloading klasöründe. O klasör kaç GB bakabilir misin?

Gürkan G.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Common klasörüne Payday 2 diye. Bi klasör oluştur. Daha sonra o downloading in içindeki rakamlı bi sayı var. Onun içindeki tüm dosyaları common klasöründeki payday 2 klasörüne KOPYALA. Nolur nolmaz. Daha sonra internetten appmanifest dosyasını bul ve steamapps klasörünün içine at. Dene bakalım

Son mesajlar