Aysun Kayacıdan Yeni Bir Gaf

Bu konuyu okuyanlar

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
02b.jpg

'Haydi gel Bizimle Ol' programının önceki gün yayınlanan bölümüne bu kez babasız çocuk tartışması damgasını vurdu.
NTV’de yayınlanan programda sunuculardan Çiğdem Anad, konuk Kıvanç Tatlıtuğ’a aşk hayatı ile ilgili “Halen Azra Akın ile beraber misin'' diye sorunca Tatlıtuğ evet yanıtını verdi. Ardından ikisi de dünya güzeli ay bunlardan nasıl çocuk çıkar kimbilir, diyerek Müjde Ar söze girdi. Bunun üzerine Pınar Kür artık kadınların kök hücresinden sperm üretiliyormuş artık erkeğe gerek yok diyerek konuya ayrı bir boyut kazandırdı. Sohbetin ilerleyen bölümünde “babasız çocuk tartışması'' açıldı. Ve Çiğdem Anad tekrar Kıvanç Tatlıtuğ’a yönelerek babasız çocuk olmasına ne dersiniz genel olarak diye sorunca Aysun Kayacı hemen söze girip “piç'' derim dedi. Aysun Kayacı böylece programın başladığı günden beri yaptığı gaflara bir yenisini daha eklemiş oldu.

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/2008/02/09/son/sonyas04.asp?prm=0,214521951

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Ağzının ayarı yok çok patavatsız

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Çok samıt bir duruşu var televizyonda :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Evlenilecek hatunlar var eğlenilecek hatunlar var derler ya.. Ahanda bu eğlencelik çekirdek. Çitlicen bunu

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Hemde ne çitleyeceksin varyaa :)

armess

Asistan
Reaksiyon puanı
0
komik hatta bu program da işi ne onu da anlamadım biblo hesabı neyse????

Reaksiyon puanı
1
Kıvanç'ın yanındada denirmi öyle bir kelime.kız ağzına geleni söylüyor.ayrıca pepsi max reklamındada boşuna oynamış çünkü fazla kişi içmiyor.reklamda erkeklerle hep öpüşürsen tabi herkes almak ister.tadı çok kötü benim için. ama şimdi çoğu kişi tarafından beğenilmedi ;)

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
uyuz oluyorum buna yaa , şimdi dahada oluyorum ... hem hiçte komik değil :mad:

umudayolculuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tamam söylem şekli yanlış bide o programa özellikle o programdaki Müjde Ar a acayip gıcık oluyorum da kızın hiç haklılık payı yokmu, Toplumumuzda evlilik dışı olan coccuklara ne deniyodu? yoksa benmi yanlış hatırlıyorum.

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
umudayolculuk dedi ki:
Tamam söylem şekli yanlış bide o programa özellikle o programdaki Müjde Ar a acayip gıcık oluyorum da kızın hiç haklılık payı yokmu, Toplumumuzda evlilik dışı olan coccuklara ne deniyodu? yoksa benmi yanlış hatırlıyorum.

konuyu iyi okumalısın bence git evlenmeden birinden çocuk sahibi ol değil konu kadın kendi hücrelerinden hamile kalıyor ;) yani anlıcan farzet evde kaldın :D ama çok çocuk istiyorsun buyur sen kendine yetersin olay bu :*

umudayolculuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
red-bird dedi ki:
umudayolculuk dedi ki:

konuyu iyi okumalısın bence git evlenmeden birinden çocuk sahibi ol değil konu kadın kendi hücrelerinden hamile kalıyor ;) yani anlıcan farzet evde kaldın :D ama çok çocuk istiyorsun buyur sen kendine yetersin olay bu :*

Teknoloji ilerledi diyosun yani;

red-bird

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
8
Evt ilerlemiş baya ;D ben pek sevmem teknolojiyi ^^

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Yakında küfür ederse şaşmam

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
bu kızın azının ayarı yok.ama tüm program boyunca konuk falan olmasa,kamera hep onu çekse izlerim.hemde sabaha kadar :) ...
zaten o şekilde bi program reyting rekorları kırar :p

Sacit Kral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
armess dedi ki:
komik hatta bu program da işi ne onu da anlamadım biblo hesabı neyse????

Dekolteleriyle izlenme oranını arttırıyor. Artık her dizi ve programda bunun gibiler kullanılıyor.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
zaten hiç konuştuğu yok kocaa program boyunca ağzından çıka çıka bu kelime çıktı işte :D

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
aaa olur mu öle şey ne güzel reyting arttıyo aaa p.. demiş baksana tv de hangi babayiğit diyebilir :D

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
evet aysun kayacı için yorumlar doğru, hem "aptal sarışın" hemde "ntv de ne işi var ??? " ama doğru söylemiş :D

eeemmmrrreeeee

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
kırk yılda bi kızın agzından dogru laf cıkmıs o da gaf olmus..