Ayrılık Acısı Nasıl Geçer

Bu konuyu okuyanlar

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
İçinde ilk zaman 40 mum yanar. Zamanla her bir mum söner. Ancak herzaman 1 mum sona kalır ve hiç sönmez. Sevilip kaybedilen her insan için geçerlidir sadece sevgili için değil.
Geçmiş olsun. Daha beterleri uzak olsun.

ByMoToRisT

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Geçmiyor hocam.
Zamanla geçer gibi oluyor ama yerine onu unutturacak birini bulamazsan ara ara gelecektir o his yine.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Geçmiyor hocam.
Zamanla geçer gibi oluyor ama yerine onu unutturacak birini bulamazsan ara ara gelecektir o his yine.
Kalıntılar hep olur. İstemeden takıntı haline getirirse ozaman geçse de farketmez.
Şöyle bakın etrafa eşi anası babası cocugu ölenlere, acıları bırakıp yaşarlar konu onlardan açıldığında hüzünlenirler.
Yeterki zaman fazlasıyla geçsin.

Aşkta gerçekse böyledir. Geride bir parça hep kalır. Kimsede boşluğu dolduramaz, herkesin kendince anısı değeri olur.
Aman takıntı haline gelmesin işin içinden çıkılmaz hal alır.

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Ölüm ile ayrılığı tarttılar, 50 dirhem fazla geldi ayrılık.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Geceleri hastanelerin acil servislerine gündüzleri de başta akciğer kanseri olmak üzere diğer kanser tedavisi olan hastaların olduğu yere gidin...

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
geçer ve uzun zaman sonra arkadaş bile kalabilirsiniz,İlk zamanlar biraz zorlar ama başka şeylere yönelmeyi dene yeni bir kız arkadaş olmasın çünkü ona karşı dürüstçe bir yaklaşım olmaz .Umarım en az zararla atlatabilirsin, Allah yardımcın olsun.(=

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Geceleri hastanelerin acil servislerine gündüzleri de başta akciğer kanseri olmak üzere diğer kanser tedavisi olan hastaların olduğu yere gidin...
Kanser deme. Acılarımı unutmak için sürekli güldürmeye çalışıyorum. :( Ama hayatın bir önemi yok anladığım kadarıyla sadece boşa geçen zaman.
Ne yaşayaya izin verirler ne ölmeye. :(

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Buzu alıyorsun torbaya koyuyorsun ayrılık acısı çeken kalbine denk gelen yere koyuyorsun. Şakayı bir kenara bırakayım ama ancak zamanla unutursun ve elinde ne kadar hatıra varsa at kendine hobiler bul uğraşacak şeyler bul. Biraz işin eğlencesini çıkar.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Dostum Allah öyle bir nimet vermiş ki zamanla her şeye alışıyorsun. Öldüm bittim ne olacak diyorsun ki bir bakmışsın yıllar geçmiş alışmışsın. Ne kadar zaman dersen ne kadar değer verdiğinle alakalı. Ama bu verdiğin değeri inan sen bile bilmiyorsun. Biri olur senin için hayatın anlamı odur gün gelir hayatından çıkar bir bakmışsın zamanla unutmuşsun. Biri olur hayatında normal biridir gidince yerine kimseyi koyamazsın - babam gibi :( - aradan 5 senede geçse aklına geldikçe gözlerin dolar. Onun için Allah diyor ki benden başkasına değer vermeyin hem burada hem ahirette üzülürsünüz..

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Dostum Allah öyle bir nimet vermiş ki zamanla her şeye alışıyorsun. Öldüm bittim ne olacak diyorsun ki bir bakmışsın yıllar geçmiş alışmışsın. Ne kadar zaman dersen ne kadar değer verdiğinle alakalı. Ama bu verdiğin değeri inan sen bile bilmiyorsun. Biri olur senin için hayatın anlamı odur gün gelir hayatından çıkar bir bakmışsın zamanla unutmuşsun. Biri olur hayatında normal biridir gidince yerine kimseyi koyamazsın - babam gibi :( - aradan 5 senede geçse aklına geldikçe gözlerin dolar. Onun için Allah diyor ki benden başkasına değer vermeyin hem burada hem ahirette üzülürsünüz..
Abi kötü anlama açığı yaşadığım onca şeyden sonra Dinlerle ilişkimi kestim. Benim ayrı iç dünyam var artık. Neyse Konuyu saptırmak istemem ve kimsenin inançlarınada hakaret etmem ama ben böyleyim işte ne yapayım?

Konuyu açan arkadaşta aşk acısı yaşıyorsa diyeceğim söz ---"Kardeş inan bana boşuna kendini üzüyorsun hiç oralı olma"

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Daha büyük acılar görünce ayrılık acısının bir şey olmadığını anlıyorsun.

Son düzenleyen moderatör:

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
yaşadığım onca şeyden sonra Dinlerle ilişkimi kestim.

Benim fikrime göre kesmeseydin keşke. Merak ettiğin sorular varsa medeni bir şekilde cevaplamaya hazırım. Yetmezse videolarda öneririm izlersin cevaplarını bulursun.

Reaksiyon puanı
2,554
Ayrılma şekline göre de değişir geçme süresi.Mesela ayrıldığın insanın ciğeri beş para etmeyen biri olduğunu öğrendiğin zaman mutlu bile olabilirsin.Ama mesela 2 kişi de seviyordur aileler yüzünden olmamıştır o unutulmaz işte.Farklı durumlar da var tabi duruma göre çok değişir.