Ayni evde 2 modem olur mu ?

Bu konuyu okuyanlar

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba evimde tp-link TD-W8961ND modem var evin en ortadaki odasina modemi kurdum fakat salonumda modem cekmiyor salondada internet baglamak icin cikis var 2. Modemi salona taksam herhangi bir sorun cikar mi ?

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
O iş biraz uğraştırır.Bence usb wireless aygıtlarından birini alıp kullanabilirsin.

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O iş biraz uğraştırır.Bence usb wireless aygıtlarından birini alıp kullanabilirsin.

Ne bakimdan ugrastirir acaba ben durmadan modemi odadan sokup salona takmaktan usandim diyordum ki 2. Modemide salona takayim hazir int hatti falan var

usb wiriless i nasil kullanacaz biraz aciklar misin

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Eğer diğer modemin router özelliği varsa o şekilde kullanabilirsin

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Takacagim diger modem Exper EWM-01 bu

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O usb adaptoru nasil kullanacagiz ?

Demin netten baktmda pc ye güçlendirici takmak yerine salona dagitici taksak tv de falanda yaralansak daha mantikli degil mi ?

Crallizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Bende Aynı Soruyu Tekrar Soracam K.Bakmazsınız Umarım :/ Benımde Elımde Suan 2 Adet Ve 4 Cıkısı Mevcut Olan Kablosuz Modemım Var. Isım Geregı de Bana Ve Elemanlarıma Internet Gerekıyor Fakat Onların Bulundugu Odadan Internet Sureklı Kesılıp Duruyor. Ana Modem De Benım Odamda Acaba Bu Ikıncı Modemı Onların Odasındada Nasıl Aktıf Hale Getırebılırız ? Goruntuden Dolayı Kablo Cekme Imkanımız Olmuo Belırtmek Isterım :/

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Arkadaslar Bende Aynı Soruyu Tekrar Soracam K.Bakmazsınız Umarım :/ Benımde Elımde Suan 2 Adet Ve 4 Cıkısı Mevcut Olan Kablosuz Modemım Var. Isım Geregı de Bana Ve Elemanlarıma Internet Gerekıyor Fakat Onların Bulundugu Odadan Internet Sureklı Kesılıp Duruyor. Ana Modem De Benım Odamda Acaba Bu Ikıncı Modemı Onların Odasındada Nasıl Aktıf Hale Getırebılırız ? Goruntuden Dolayı Kablo Cekme Imkanımız Olmuo Belırtmek Isterım :/
airties modemlerin arayüz ayarlarında(kaplosuz ayarlarında olacakdı galiba) mesh diye bir şey var. bağlantıyı başka bir modem yada kaplosuz cihaz ile uzatmaya yarıyor. ama hiç denemedim.
http://img.donanimhaber.com/upfiles/1001823/8EFD4FEE3A604E9D9E92998BD0456487.jpg

internetten airties mesh diye ara.

birde video buldum: http://www.youtube.com/watch?v=AduPkRkQtH8

POLİS-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acces point olarak araştırma yap derim.ben ana modeme bağlı acces point kullanıyorum,gayet memnunum.

Crallizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@NGungor96 Tsk Ettım Hocam En Saglıklı Yol Mesh Islemı Galıba Basarılı Bı Sonuc verıyo. Bugun Yarın Dener Sonucu Yazarım. Tsk Ler.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
router özelliği varsa onu router olarak çalıştırabilirsin olur.

Son mesajlar