Aynaya baktığınız da neler düşünüyorsunuz?????

seciL

Dekan
Onursal Üye
Aynaya baktığınız zaman duygu ve düşünceleriniz nasıl oluyor
ben aynaya ne zaman baksam gözlerimin güldüğünü görürüm hep, moralimin en bozuk anında bile aynaya baktığımda içimdeki o gülücük bi kenardadır..
sanırım aynaları çok seviyorum.. :p ya siz ???

by10ur

Profesör
ben aynaya baktığımda kendimi bi garip hissediyorum ama duygularım surat ıfademden anlaşılıyor. Ben genelde aynaya traş olmak için ve şacımı duzenlemek yapmak için bakarım.

Zibi$

Profesör
elime bi tane daha aynı alıp tam karşısına geçerim ve sonsuz aynaları görürüm :D

EzOhİsTaN

Profesör
aynaya bakınca diyorum ki vayy beee allah özene bezene yaratmış tü tü tü. çok güzelim ya diye düşünüorum :D

tugbagaleri

Profesör
burnumda sivilce cıkmıs patlassam cogalırmı? Güzin abla yasasaydı mutlaka bana bir cevap verirdi.
Aynayı kim icat etmiş acaba nereden aklna gelmiş adamın adam dedik ama belkide bir kadın bulmustur nıye adam dedim acaba dişlerim cok sararmıs tartarlar epey güçlenmiş temizletmesi nekadar tutar?...

ufti

Doçent
Ayna her bakışımda acaba beni şu anda bu halimle kaç kişi beğenir diye düşünüyorum

DarkLady

Dekan
dewamlı ayna karşısında olduğum içinnn beni alacak olanın çok şanslı olduğunu düşünüyorumm zuahhahaa:)
bu arada dewamlı ayna karşısındayımdır:)yolda bile arada bakarım kendimee:)

amesfa

Dekan
Onursal Üye
ziraatci63 dedi ki:
dewamlı ayna karşısında olduğum içinnn beni alacak olanın çok şanslı olduğunu düşünüyorumm zuahhahaa:)

Nerden geliyo bu ayna hastalığı ??? :D

wbmstr

Asistan
ziraatci63 dedi ki:

1 numarasın... :):):)

amesfa

Dekan
Onursal Üye
ziraatci63 dedi ki:
amesfa dedi ki:
ziraatci63 dedi ki:

takıntılı olmamdan mı kaynaklanıyo ne
wbmstr 1 numarasın... :):):) [/quote dedi ki:

Çok mütevazi gördüm seni :D

DarkLady

Dekan
amesfa dedi ki:
ziraatci63 dedi ki:
amesfa dedi ki:
ziraatci63 dedi ki:

takıntılı olmamdan mı kaynaklanıyo ne
wbmstr 1 numarasın... :):):) [/quote dedi ki:

Çok mütevazi gördüm seni :D
mükemmelliğimi ona borçluyum zaten:)

Son mesajlar