Aylıktv Tavsiye eder misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Durmusozyigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar ayliktv diye bir site var aylık paket olarak belgesel kanalları falan satıyorlar. Deneme amaçlı 1 aylık paketini almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ?

Orhan Şamilrassak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam merhaba. Ben 2 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım size de tavsiye ederim. Sadece belgesel değil 70 bin kanal mevcut. Bu ay bitiminde senelik alacam ben.

AirLife

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Netflix, BluTv’nin içerikleri de var mı ? Bir IPTV’de aradığım tek özellik.

Orhan Şamilrassak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Netflix, BluTv’nin içerikleri de var mı ? Bir IPTV’de aradığım tek özellik.
Hocam başka ip tvlerde var mı bilmiyorum ama benim aldığım ayliktv'de hepsi var hatta fazlası bile var. İstersen bir test yayını iste bir dene bak. Ayliktv.com dan bakabilirsin kurulum için yardım ediyorlar bana ettiler.

AirLife

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Hocam başka ip tvlerde var mı bilmiyorum ama benim aldığım ayliktv'de hepsi var hatta fazlası bile var. İstersen bir test yayını iste bir dene bak. Ayliktv.com dan bakabilirsin kurulum için yardım ediyorlar bana ettiler.

Teşekkürler bi bakayım.

Reaksiyon puanı
1,056
Hocam merhaba. Ben 2 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım size de tavsiye ederim. Sadece belgesel değil 70 bin kanal mevcut. Bu ay bitiminde senelik alacam ben.

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Alacağım için değil ama sanırım canlı yayın (kanal) gibi bir içerik yok değil mi beinspor gibi?

osmansener

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben aylık olarak ayliktv.com dan aldım. şuan için problem yaşamadık. bu şekilde devam ederse yıllık alım yapabilirim