Öneri Aylık 5 TL Youtube Premium

Bu konuyu okuyanlar

Camper2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar,aile üyeliğimde 2 kişilik boş yer var.Tasarruf yapmak için 2 kişi arıyorum.Aylık 5 TL Youtube Premium kullanmak isteyenler yazabilir.

Reaksiyon puanı
42
Merhabalar,aile üyeliğimde 2 kişilik boş yer var.Tasarruf yapmak için 2 kişi arıyorum.Aylık 5 TL Youtube Premium kullanmak isteyenler yazabilir.
Şahsen Youtube Premium almamanı öneririm pek bi fark yok reklamsız özel içerikler müzik üyeliği falan var hepsinin alternatifi de var ama 5tl uygun fiyat iyi düşünmüşün

kartonbardak

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Youtube Premium'a boşuna ücret ödemeye gerek duymuyorum bir tek reklam çıkmıyor iyi yanı o.

Camper2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
4 abim var,4 yeğenim var.Çocuk televizyonda video izlerken 5 tane saçma sapan reklam geliyor.Yoksa premium kimin umrunda.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Premiumu onlara verdim zaten,2 kişilik boş yer kalmasın diye konu açtım.
Premium olan hesabı birden fazla kişi kullanabilir değil mi? Normalde 1 hesabı birden fazla cihazda kullanabiliyoruz youtubede

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Premium olan hesabı birden fazla kişi kullanabilir değil mi? Normalde 1 hesabı birden fazla cihazda kullanabiliyoruz youtubede
Galiba premium özelliğini başka hesaba da ekliyo yoksa standart paket alınır herkez aynısına girer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben öyle yapıyorum

Camper2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Galiba premium özelliğini başka hesaba da ekliyo yoksa standart paket alınır herkez aynısına girer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben öyle yapıyorum
Aile üyeliğinin amacı zaten bu.Öbür türlü bir hesabın içinde açılan hesaplar televizyonda gözükmüyor.