• Tesla, Türkiye’de! Şimdi ne olacak?

    Elon Musk'ın sahibi olduğu Tesla, web sitesindeki şarj istasyonları sayfasını düzenleyerek Türkiye'de 10 farklı şehirde şarj istasyonu konumu ekledi.

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş galibiyetini değerlendirirken, "Beşiktaş gibi öz güveni yüksek bir takıma karşı oynadık. Beşiktaş için söylenecek bir sözcük var ama onu kullanmayayım. Maç içerisinde her iki taraf için de hatalı kararlar verildi. Bizim tarafımızdaki ki hatalar bir hayli fazlaydı." dedi.

aykut-kocaman-besiktas-icin-soylenecek-bir-sozcuk-var-ama,ccHcW5DPHUW3oE0G8iM_1A.jpg


Maçı değerlendirerek sözlerine başlayan Aykut Kocaman, "Sıkıntılı başlayan bir periyot, arka arkaya içeride şampiyonluğa oynayan 3 takımla oynadık. Böyle bir periyotta zorlu bir maça çıktık. Dışarıda iyi puanlar getirdik ama bu maç çok önemliydi. Bu maçı çok istiyorduk ve başardık." dedi.

Beşiktaş'ın özgüvenli bir takım olduğuna vurgu yan Aykut Kocaman, "Lige girişleri ve Porto maçının galibiyetiyle Beşiktaş takımının öz güveni son derece yüksekti. Çok fazla düşünmeden öne gitmeyi düşünüyorlar. Özgüvenleri yüksek, burada başka bir sözcük var ama onu kullanmayayım." diye konuştu.

Maçta hakem kararlarının fazlalığına dikkat çeken kocaman, "İki takım tarafından da hatalı kararların çok olduğu bir maç oynandı. Bizim tarafımızdaki hatalar bir hayli fazlaydı. İçeride taarftarların çok çok istekli olduğu bir günde bu galibiyeti almak olağanüstüydü. Maç içinde de bir kaç şey var ama bütün oyuncuları kutlamam gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Sezon başından bu yana devam eden şanssızlığın bu karşılaşmada da devam ettiğini kaydeden Aykut Kocaman, "Rakip kırmızı kart gördü bir dakika sonra biz kırmızı kart gördük. Diğer taraftan da çok net bir gol pozisyonunu Ozan vasıtasıyla kaçırdık. Bir anlamda sezon başından beri yaşadığımız şanssızlığa paralel görüntü vardı. Golü atar atmaz gol geldi. Aksiliklerin olduğu bir maçta candan oynayan, eksildikçek büyümeye çalışan, biraz oyun planı dışına çıkrmakla beraber bu maçın karakteristik özelliklerini sahaya
yansıtan bir takım vardı." açıklamalarını yaptı.

"Sizin de derbilerde istatistikler anlamında iyi bir grafiğiniz var" yorumu üzerine Kocaman, "Bugün için bunu söylememek lazım. Beşiktaş 2 yılın şampiyonu. Tekrar söylüyorum. Beşiktaş çok özgüvenli bir takım, başka bir kelime daha var onu kullanmayayım. Sözü oraya götürmemek lazım. Bu maçların karakteristiğine uygun oynayan bir takım vardı. Benden ziyade grubun başarısı." diye konuştu.

Aykut Kocaman: Beşiktaş için söylenecek bir sözcük var ama...
 
Katılım
12 Mart 2011
Mesajlar
35,339
Reaksiyon puanı
19,174
Puanları
113
"Başka bir kelime daha var da onu söylemeyeyim"
***
Hayatta en uyuz olduğum bir cümledir bu. Adamın söylediği bütün güzel şeyleri alır götürür. İnsanın ağzı ishal olmamalı vesselam. :)
 

Fragger

Dekan
Katılım
21 Ekim 2016
Mesajlar
9,622
Reaksiyon puanı
3,623
Puanları
113
"Başka bir kelime daha var da onu söylemeyeyim"
***
Hayatta en uyuz olduğum bir cümledir bu. Adamın söylediği bütün güzel şeyleri alır götürür. İnsanın ağzı ishal olmamalı vesselam. :)

Ya hiç söylemiceksin yada tam söyliceksin.
 

Son mesajlar

Üst