Aykut Kocaman: Bu rüzgâr bizi hedefe götürür

mazruf

Guru
Onursal Üye
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe'yi sahalarında 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından önemli açıklamalarda bulundu.Aykut Kocaman'ın maç sonu yayıncı kuruluşa yaptığı ilk açıklamalar şöyle:

"Çok istekli bir rakip vardı karşımızda, mutlak kazanması gerekiyordu. Bizi kendi sahamıza doğru ittiler. Maçın başında gelen gol, bizim oyun ritmimizi bozdu. İkinci yarıda topu kullanma süremizi yükseltmek zorundaydık. Fenerbahçe golü bulunca demoralize olduğumuzu söyleyebilirim. Soyunma odası öyleydi. İkinci yarı düşündüğümüz gibi oldu. 60-65'ten sonra fizik gücümüz, bizim lehimize önemli bir faktör oldu."

"Bundan daha büyük bir rüzgar alamayız"

"Türkiye Ligi zor bir lig. Takımlar birbirine yakın. Oldum dememek gerekiyor. Pozisyon olarak önemli bir noktadayız. Üçüncülük anlamında bundan daha büyük bir rüzgar alamayız. İnsanlar en büyük hatalarını da oldum dediği anlarda yapıyorlar. Umarım bu yüksek başarı dalgası bizi yolumuzdan saptırmaz. Hem oyuncu grubuma yürekten teşekkür ediyorum, aynı zamanda çok güçlü bir destek veren taraftarımıza da bir kez daha teşekkür ediyorum."

Milliyet
 

mazruf

Guru
Onursal Üye
Konya ikincilik için farkı 7'ye indirdi. Bakalım nereye kadar gidebilecekler.

upload_2016-4-9_23-15-45.png
 
Üst