Ayı ile fotoğraf çekinmek isteyen kadınlar :)

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Meksika’da parkta yürüyüş yapan 3 kadının karşısına ayı çıktı. Kadınlar kaçmak yerine ayı ile fotoğraf çekinmeye çalıştı. Çok korkardım ben ya ?

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bu meraklı ayı bir şeylerin peşinde, muhtemelen yiyecek bir şeyler arıyor, kadının saçını başını kokluyor.
Kadın ise hem korkuyor hem de cep telefonu ile görüntü almaya çalışıyor. :eek:?
Selfie çektirmek amacıyla ayı ile yan yana geldiklerini düşünmüyorum, zoraki bir birliktelik gibi duruyor.
Üç kadın ve ayı ormandaki patikanın iki ucundaki kişiler tarafından kameraya alınmış ve (belki ayıya, belki de kadınlara) seslenmeler var; hiçbiri ani harekette bulunmuyor, kaçmıyor, hepsi taşlanmış gibi duruyor; neyse ki ayı geçip gitmiş. ??

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
16,118
genç yavru irisi toy ayı kokluyor ilk defa insan görüyor onun şaşkınlığı var üzerinde kadınlar kısmen doğru yapmışlar selfi kısmı hata...

Timurid

Profesör
Reaksiyon puanı
835
Kaçıncı seviye cesaret bu :D sanki ayı askerlik arkadaşı

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Meksika’da parkta yürüyüş yapan 3 kadının karşısına ayı çıktı. Kadınlar kaçmak yerine ayı ile fotoğraf çekinmeye çalıştı. Çok korkardım ben ya ?
Kadınlarda nasıl bir cesaret var??? Ben olsam korkudan altıma kaçırırdım.??

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
En son bacaklarda güzelmiş nam nam gel bakam bi tadına diyor ? Bence bu ayı parkta yaşıyor koruma altında küpesi var kulağında.O yüzden insanla ilk karşılaşması değil bir de karnı tok olunca çok da şeeey yapmamış ?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Haber bence önceden kurgulanmış bir oyun... O kadın da bakıcı olabilir veya hayvanlarla içli dışlı bir meslek içinde bulunmuş olabilir... Normalde ayının yapması gereken şey saldırmaktır ama eğer sakinleştirici yapıldıysa ve karnı da doymuş ise farklı istekler için oyuncak modunda şöhret basamaklarını tırmanabiliyolar :) Hayvanlara acıyorum, doğada imiş gibi görüntü ama ben o hayvanın sirk hayvanı olduğunu ya da hayvanat bahçesinde bulundurulduğunu düşünenlerdenim...