Aygıtın Bilgisayarda belirtilmemiş katagorisinde olması

Bu konuyu okuyanlar

..melihhunal..

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Elimde ekranı bozuk Blackberry z10 telefon var. Birkaç sene önce bozulmuştu ve içindeki fotoğrafları kurtarmaya çalışmıştım ama bilgisayarda hiçbir şekilde gözükmüyordu. Bugün de denemek istedim ve bilgisayarda alttaki fotoğraftaki gibi gözüküyor. İçindeki resimleri kurtarma şansım var mı?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    119 KB · Görüntüleme: 130

proHami

Doçent
Reaksiyon puanı
1,302
Elimde ekranı bozuk Blackberry z10 telefon var. Birkaç sene önce bozulmuştu ve içindeki fotoğrafları kurtarmaya çalışmıştım ama bilgisayarda hiçbir şekilde gözükmüyordu. Bugün de denemek istedim ve bilgisayarda alttaki fotoğraftaki gibi gözüküyor. İçindeki resimleri kurtarma şansım var mı?
Başka USB portlarına takmayı dener misiniz?

..melihhunal..

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Benim de tam bilgim yok fakat örneğin cihaz USB 2.0 ile bağlanmaya çalışıyorsa fakat USB portu USB 3.0 o yüzden olabilir.
Ayrıca belki sürücü kurmak gerekebilir.
Aygıta sürücü kuramıyorum çünkü sürekli bağlantısı kesilip yeniden bağlanıyor. Bütün usb portlarım usb 2.0 .

SPRONZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
bozulduysa içindeki bilişenler ve parçalarda zarar görmüş olabilir bundan olabilir

41ph337h4

Doçent
Reaksiyon puanı
579
MTP hatası gibi duruyor başka bir bilgisayarda verilerinizi kurtarmayı dener misiniz, onda sonuç nasıl olacak bakalım?

Silindi58

Doçent
Reaksiyon puanı
235
acaba ayrı bir driwer yüklemeniz gerekiyor olabilirmi tam bilgim yok yanlış biliyo olabilirim

edit:biraz geç cevap vermişim ama belki hala aktiftir konu sahibi fazla bi zaman geçmemiş soralı