Aydınlar'dan şok Aziz Yıldırım iddiası

Bu konuyu okuyanlar

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12

1364310559-uefatepe.jpg

Şike soruşturması sürecinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile ipleri koparan Mehmet Ali Aydınlar,Yıldırım'la ilgili şok bir belgeyi açıklayacağını söyledi!

Yurt gazetesinden Büşah Gencer’e konuşan Aydınlar, gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar yaptı.
Amigo Sefa Kalya'nın ameliyat masraflarını o mu üstlendi?
Reis lakaplı Sefa'nın cipini o mu hediye etti?
GFB'nin sponsoru o mu?
Meşale ve sahte bilet olayı için ne diyor?
UEFA ile Fenerbahçe arasındaki özel protokol ne?
F.Bahçe Başkanlığı adaylığı için çalışıyor mu?
F.Bahçe'de kimlerle birlikte hareket ediyor?

Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı ve Fenerbahçe Kulübü eski Asbaşkanlarından Mehmet Ali Aydınlar, “Sefa'yı ameliyat ettirmişsiniz, altına cipini almışsınız, grubunu da maddi açıdan destekliyormuşsunuz onun için de GFB işbaşındaki yönetimin zarar görmesi için çalışıyormuş, tribünleri bölüyormuş” sorusuna şu yanıtı verdi;
“Sefa Kalya benim hastanemde ameliyat oldu, ancak ücreti de kendisinden tıkır tıkır alındı. Sefa reis lakaplı arkadaşın arabasını aldığımı, kalp ameliyatı masraflarını üstlendiğimi ispat edecekler, öyle konuşacaklar. Bu dedikodular ile birlikte GFB'ye yardım ettiğimi ve bu yönetimi yıkmak için bu taraftar topluluğuna azmettirici olduğumu ispat etmezlerse namerttirler...”

UEFA İLE ÖZEL PROTOKOL İMZALANDI
“Genç yaşında kaybettiğim oğluma ve ailemize yapılan saygısızlığı unutamam” diye devam eden Mehmet Ali Aydınlar, burada ise bombayı patlatıyor;
“Fenerbahçe'nin başkanı NTV'ye çıkıyor, “Biz onun çocuğunun vefatında neler yaptık o bize neler yaptı” diyebiliyor. Aziz Yıldırım, genç yaşında yitirdiğim oğlumu, şike sürecinde TFF, UEFA ile Fenerbahçe arasındaki kavgaya alet edebilecek kadar ölüye ve ölünün ailesine saygısızlık yapabiliyor. Bu yenilip yutulacak şey değil. Ardından sponsorluğumuzla büyüttüğümüz Fenerbahçe voleybolunu kini uğruna Acıbadem Grubu'ndan aldırıyor. Ayrıca içlerinden geldiğimiz Fenerbahçe taraftarını kendine bağlı bazı gazeteciler kanalıyla şahsıma karşı ayaklandırıyor. Benim maaş, prim ve transfer taksitlerini ödediğim eski futbolcum Aykut Kocaman'ı kullanıyor. Bunlar bir Fenerbahçeli için ağır şeyler. Ama yakında tüm Fenerbahçeliler, Yıldırım'ın UEFA ile yaptığı özel protokolü görecek. Bir kopyası elimde o protokolün, yakında masaya koyacağım. Fenerbahçe taraftarı işte o zaman gerçeği ve Aziz Yıldırım'ı anlayacak. Bekleyin göreceksiniz”

PROTOKOLDE NE VAR?
"Peki protokolda ne var?" sorusuna "Bekleyin" yanıtı veren Aydınlar şunları söylüyor;
“İşler su yüzüne çıksın o zaman bende çıkıp bakın ‘Bunlar bu protokole istinaden oluştu’ diyeceğim. Bütün medyaya elimdeki iki tarafın yaptığı protokol fotokopisini dağıtacağım. Benim gibi hayatını, parasını, mesaisini Fenerbahçe'ye adamış biri Aziz Yıldırım'ı yıkmak için Fenerbahçe'ye kötülük yapar mı?.. Bu çamuru atmaya çalışanlar menfaatleri uğruna hainlik yapan ahlaksızlardır. Şahsi kinini kulüp ve taraftar üzerinden insanlara karşı kullananın kim olduğunu bilen biliyor. Sonra gücüme giden şey, sanki 3 Temmuz sürecini ben yarattım. Sanki ‘Fenerbahçe Başkanı ve yöneticileri şike yapıyor’ diye tutuklamaları ben başlattım. Aziz Yıldırım resmen kulüpten ekarte edilmem için şike sürecinde ‘beni silme operasyonu’ yapmıştır. Ama değil Aziz Yıldırım, onun gibi binlercesi gelse benim Fenerbahçeliliğimi bitiremez, silemez.
UEFA'nın Fenerbahçe'yi niçin bu kadar sıkı gözlem altında tuttuğunu yakında görürüz”

EN BÜYÜK KORKUSU BENİM, ONUN İÇİN AGRESİF
Aziz Yıldırım'la ilgili konuşurken bir hayli gerilen Aydınlar konuşmasını şöyle sürdürüyor;
“Fenerbahçe camiasında en büyük korkusu benim. Hedefi beni uzak tutmak, ya da etki alanının içine alıp kullanmak. Yıllarca önce ‘Gel beraber çalışalım’ dedi, ben kabul etmedim. ‘Sen bir gün bırakırsan başkan olarak iş başına gelmek isterim’ dedim. Hay demez olaydım o günden bu yana agresifleşti. Voleybolun sponsorluğunu vermesi de etrafa görüntüden başka bir şey değildi”

FENERBAHÇE İÇİN BEN HEP VARIM
“İki yıl sonra kongre var, Başkan ceketinin sol üst cebine liste yapıp gönderse tulum çıkartır diyorlar” dedikodusunu da yorumlayan Aydınlar "Önümde iki yıl var, evelallah bizim de kendimize göre hazırlıklarımız var. Genel kurul üyeleriyle olan karşılıklı sevgimiz saygımız büyüyor, onlara Aziz Yıldırım'ın bilinmeyenlerini anlatacak çok şeylerimiz var” yorumunda bulundu.

Aydınlar ayrıca yanında kimse olmadığını da belirterek, "Sadettin Saran, Hakan Bilal Kutlualp, Şadan ağabey (Kalkavan) gibi kulüp üyesi arkadaşlarımla hiç bir çalışmam yok. Öyle tribün liderinden, taraftar gruplarından falan medet ummam ben. Fenerbahçeli gibi çalışır çıkarım yola. Bilirsin ben kongreleri ve seçimleri iyi bilirim, yeter ki kafama takayım” ifadelerini kullandı.

Kaynak:http://www.gazeteoku.com/frame.php?url=http://www.internethaber.com/aydinlardan-sok-aziz-yildirim-iddiasi-516249h.htm

Yakında yalanlama gelmez umarım....

Gurgula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3_uc_maymun-1152x864-D588-695C-2357.jpg

Sırasıyla : Medya-Türkiye Futbol Federasyonu-Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
MAA aylardır belge açıklamaktan bahsediyor ama hala ortada birşey yok.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Aydınlar'a bu saatten sonra kim inanır?

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
MAA Gündemden düşmüştü epeydir değil mi?:sleep:

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Milli takım göçmüş, elbette hemen konu değişmesi lazım :)