Yardım Ayak bileği burkulmasından sonra ağrılar ne zaman geçer?

Bu konuyu okuyanlar

alkmanıla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 1 ay önce futbol maçında ayağımı burkmuştum röntgende kırık çıkmadı ancak 1 ay olmasına rağmen futbol oynadığımda topa vurunca ağrı yapıyor veya ani bi hareket yaptığımda ağrıyor acıyor sizce ne zaman tam iyileşebilirim ayağımı zorlasam dahamı kötü olur acaba kafam çok karıştı 4 haftadır maçlarda oynayamıyorum sıkıldım

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar 1 ay önce futbol maçında ayağımı burkmuştum röntgende kırık çıkmadı ancak 1 ay olmasına rağmen futbol oynadığımda topa vurunca ağrı yapıyor veya ani bi hareket yaptığımda ağrıyor acıyor sizce ne zaman tam iyileşebilirim ayağımı zorlasam dahamı kötü olur acaba kafam çok karıştı 4 haftadır maçlarda oynayamıyorum sıkıldım
Tam olarak düzelmesi biraz zaman alır 2 aya geçmezse doktora görün

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Zorlarsan daha kötü olur. Düz taban mısın değil misin onu öğren. Ağrın tam nerende?

(doktor değilim ama yardım edebilirim sen doktora git..)

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
iyi bir ortopedi doktoruna mutlaka git büyük ihtimal MR çektirmeni isteyecek onuda çektir detaylı sonucu o rapor veriyo çünkü benim ayak bileği yan bağ zedelenmem olmuştu seni çok iyi anlıyorum yarın ilk iş ortopediye git geciktirme bu işini

alkmanıla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zorlarsan daha kötü olur. Düz taban mısın değil misin onu öğren. Ağrın tam nerende?

(doktor değilim ama yardım edebilirim sen doktora git..)
Bileğimin iki yanında ağrı oluyor düz taban değilim doktora 1 hafta sonraya sıra veriyor 1 ay önce gittim hiç ilgilenmiyorlar mr çekmiyorlar

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
iyi bir ortopedi doktoruna mutlaka git büyük ihtimal MR çektirmeni isteyecek onuda çektir detaylı sonucu o rapor veriyo çünkü benim ayak bileği yan bağ zedelenmem olmuştu seni çok iyi anlıyorum yarın ilk iş ortopediye git geciktirme bu işini
O da olabilir ama ağrının tam yerinin tespit edilmesi gerekiyor

alkmanıla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hastaneye 1 ay önce gittiğimde mr çekmediler şimdide sıra alamıyorum 1 hafta sonraya sıra veriyor özel hastaneye gitsem mr çekme fiyatı vb. kaç para alır acaba

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Bileğimin iki yanında ağrı oluyor düz taban değilim doktora 1 hafta sonraya sıra veriyor 1 ay önce gittim hiç ilgilenmiyorlar mr çekmiyorlar
Annemlerin orda bir hastane var adı sanırım bahçelievler devlet hastanesi annemle babam hep oraya gider çokta memnunlarmış acilden giriş yaparsan sıkıntı olmaz

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Cevab veriyorum tam olarak 72 gün 6 saat djdjsksks
Geçmiş olsun da az sabret be kardeşim top mop oynama. Özele git ben olsam devlete gitmem. Çekilecek dert değil. Özelden de memnun kalmıyorum gerçi. Sağlık sıkıntılı iş. Allah kolaylık versin.

Son mesajlar