Ayak Başparmağına Basınca Bileğin Acıması

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
385
Arkadaşlar şu zamanda mümkün değil hastaneye gidemem. O yüzden burada aynı şeyi yaşamış birisi denk gelirse diye konu açıyorum. Ben Ayak başparmağıma alttan baskı yapınca yani basınca üzerine veya alttan elimle itince bileğimde çok kötü bıçak girmesi gibi bir acı oluyor. Hiç ters hareket yapmadım. Lütfen bilen birisi yardım etsin.

Reaksiyon puanı
385
@phylosoph
Mesaj otomatik birleştirildi:

Destek ekip yolda az daha diren

Korkum şundan. Ben 7 yaşında Beta virüsü denen bir şeye yakalanıp kalp kapakçığı iltihaplanması geçirdim. Ondan sonra 7 yıl boyunca deposilin vuruldum ve bu yıl içinde alerji geçirdim. Normalde 3 yıl daha vurulmam gerekiyordu ama şu an vurulmuyorum. Bununla ne alakası var derseniz o bacağımın üzerine basamıyordum ve aynı acıyı tüm bacağımda hissediyordum. Ondan korkuyorum.

phylosoph

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Korkum şundan. Ben 7 yaşında Beta virüsü denen bir şeye yakalanıp kalp kapakçığı iltihaplanması geçirdim. Ondan sonra 7 yıl boyunca deposilin vuruldum ve bu yıl içinde alerji geçirdim. Normalde 3 yıl daha vurulmam gerekiyordu ama şu an vurulmuyorum. Bununla ne alakası var derseniz o bacağımın üzerine basamıyordum ve aynı acıyı tüm bacağımda hissediyordum. Ondan korkuyorum.
Hocam hemşireyim, elbette doktora görünmende fayda var ama doktorun da soracağı bazı şeyleri sormak istiyorum. Ayak baş parmağında ağrı var mı? Sadece bilekte mi ağrı? Ve hareket kısıtlılığı var mı parmağında?