Avrupa'dan Iphone 7 getirmek

Bu konuyu okuyanlar

eynlslr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. Macaristan'da yaşıyorum ve kasımda Türkiye'ye ziyarete geleceğim. Gelirken I phone 7 almak istiyorum. Kaç tane getirme hakkım var? Bir de bir kere pasaporta işletince 2 yıl cihaz işletemiyorum diye hatırlıyorum doğru mudur? Teşekkür ederim.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Merhaba arkadaşlar. Macaristan'da yaşıyorum ve kasımda Türkiye'ye ziyarete geleceğim. Gelirken I phone 7 almak istiyorum. Kaç tane getirme hakkım var? Bir de bir kere pasaporta işletince 2 yıl cihaz işletemiyorum diye hatırlıyorum doğru mudur? Teşekkür ederim.
Yakalatmassan istedigin kadar getir ancak pasaporta 2 tane islenebiliyor galiba emin degilim ve 2 yıl başka telefon işletemiyorsun evet.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
yakalatma durumun olmazsa istediğin kadar getir :) 2 yıldır 1 cihaz kayıt edebilirsin...

eynlslr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yakalatmassan istedigin kadar getir ancak pasaporta 2 tane islenebiliyor galiba emin degilim ve 2 yıl başka telefon işletemiyorsun evet.
Teşekkürler. Bir sorum daha olacak o zaman, yakalatmamanın yöntemi nedir yakalatırsak yaptırımı ne oluyor?

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Pasaporta işletemediğin telefonlar ne işine yaracak Türkiye'de anlamadım.Android değil ki bu imei çaksınlar.Bir tane al pasaporta işlet kullan yada sat bence.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Pasaporta işletemediğin telefonlar ne işine yaracak Türkiye'de anlamadım.Android değil ki bu imei çaksınlar.Bir tane al pasaporta işlet kullan yada sat bence.
Birini kullanıp diğerlerini satma planı olabilir ya da akrabaya getiriyo olabilir.Bence mantıklı.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
İki yılda 1 adet getirilebiliyor ki ona da temiz pasaport lazım.

eynlslr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sipariş verdi, bir kaç tane pasaport var onlara işleteceğim. Teşekkür ederim.

yvzcmk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim sorum da şu şuan İtalya da 799 Euro olan ı phone 7 için tax free eklenip mı alinacak yoksa 789 Euro dan tax free dusulecek mi?? Arkadaşım italyaya gidiyor ona getirtecem ama artı tax free olursa turkiye ye yakın oluyor??bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim...

mansiz06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar abd satilan iphone 7 plus hat uzerinden mi satiliyor ? m