AVM’lerde Ücretsiz Vale Ayrıcalığı

Bu konuyu okuyanlar

yanyazan

Asistan
Katılım
27 Ekim 2017
Mesajlar
171
Reaksiyon puanı
41
Puanları
28
Yaş
33
Turkcell’in bana göre en güzel hizmetlerinden biridir. İş yerim Levent’te olduğu için sürekli araba ile gidiyorum. İstanbullu olarak trafikten sonra hepimizin temel sorunu park yeri. Yarım saat park yeri bulamak için aynı yerde arabayla dolandığım zamanlar oldu. Her zaman olmasa da artık ayda iki kere arabayı Kanyon’a bırakıyorum kafam rahat :) Ben önceleri sadece ücretsiz vale hizmeti var sanıyordum ama adamlar arayanı da yıkıyorlarmış Turkcell’in sitesine girince gördüm hatta diğer detayları olduğu gibi aşağıya kopyalıyorum :) bende böyle bir forum yazarıyım işte:)

Turkcell Platinum uygulamasından şifrenizi almanız ve şifreyi ödeme esnasında vale görevlisiyle paylaşmanız yeterlidir. Kanyon’da sunulan Bob Vale hizmetleri kapsamında emanet, vestiyer, AVM içi paket taşıma ve rezervasyon desteğinden ücretsiz; bilet temini, araç yıkama, kuru temizleme, lostra ve terzi hizmetlerinden de ek hizmet bedeli ödemeden yararlanabilirsiniz.

Bu arada sadece kanyonda değil Metrocity, Buyaka, Ankara Ankamall AVM, İstanbul Optimum Outlet’te de geçerli ücretsiz vale olayı.
 

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Katılım
16 Eylül 2016
Mesajlar
8,217
Reaksiyon puanı
2,988
Puanları
113
Yaş
19
En ucuz paketi 75 küsür tl olan hizmeti diğer operatörler daha ucuza veriyor. Olsun bir zahmet
 

yanyazan

Asistan
Katılım
27 Ekim 2017
Mesajlar
171
Reaksiyon puanı
41
Puanları
28
Yaş
33
En ucuz paketi 75 küsür tl olan hizmeti diğer operatörler daha ucuza veriyor. Olsun bir zahmet
Diğer operatörlerde ne kadar ucuz 10TL mi 20 TL mi ? Diğer operatörleri de denedim ama ucuz etin suyu kara olur deyimini deneyim olarak bizzat yaşadım. 10-20 lira eksik vereceğim diye sinir küpü olamam. Turkcell'in artısı daha fazla en basitinden ramazanda Türk Telekom'da Turkcell'de hediye internet verdi. Turkcell tarifendeki interneti ikiye katlıyordu ve kullanımı 7/24 dü. Türk Telekomun verdiği 10 GB interneti saat 2 ile 6 arasında kullandırttı şaka gibi :) Bu sadece güncel yakın bir örnekti bunun gibi daha bir sürü örnek var.
 

astegon

Müdavim
Katılım
31 Ocak 2011
Mesajlar
2,973
Reaksiyon puanı
1,360
Puanları
113
Bu mu hizmet?

"Bu ayrıcalıktan Turkcell Platinum kullanıcıları yılda 2; Paycell uygulamasını indiren ve kayıt olan Turkcell Platinum kullanıcıları yılda 2 kez, toplam yılda 4 kez yararlanabilir. Kampanya kapsamında günlük kullanım limiti 1; aylık kullanım limiti 2’dir. "

Uzun zamandır platinum kullanıyorum, hatta herkese açık olmayan özel bir gruptayım. İlk zamanlar o kadar iyiydi ki, sinema haftanın 4 günüydü, sonra 3'e şimdi de sadece pazar günlerine indirgendi.

Vale hizmetleri de iyiydi. Havaş hizmetleri de boldu.

Kırpa kırpa ne hale getirdiler!
 

Son mesajlar

Üst