Yardım Avis Ve Budget Arac Kiralama Websitesi Sorunu.

Bu konuyu okuyanlar

s3rh47

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bu iki sirketinde websiteleri ayni. Bize ulas kisminda form dolduruyorum ve sikayet yaziyorum , doldurulmasi gereken ne varsa yaziyorum , tiklanip secilmesi gereken ne varsa seciyorum ama yine de mesaji gönder deyince "Zorunlu alanlari doldurunuz" adeta dalga geciyor bizimle ve mesajimi iletmiyor. Sanki ekranda görünmeyen baska bosluklari varmis gibi. 2 haftadir bi türlü ulasamadim bu xxx lere. Mail adreslerine mail attim onada geri dönmediler. Gecen sene BUDGET sitesi farkliydi ve araci cokta kolay kiralamistim.

Yurt disindan gelecez ve Gecen hafta interneti üzerinden Erzincan havalaninda 21.Temmuz dan 8. Augustos a kadar tam 18 GÜNLÜK arac kiralamak istedik. O tarihte araclar vardi ve online ödeme yapinca yaklasik 2500 TL indirim kampanyasida vardi. Bir arac begendim ve kücük hasar sigortasinida aldim , ek sürücü de ekledim yani anlayacaginiz yaklasik 5000 TL Kazanc birakacaktik bunlara. Yalniz sistemde ehliyet bilgilerimi girdikden sonra bir hata veriyor. O yaptiklari mükemmel sistem bana araci kiralamadi. Her iki sirketinde websitesinde ayni sorun var. Yok arkadas illa ofiste ödetme yapitirip yaklasik 7500 TL isteyecekler. Bunlar bilerek mi gurbetcilere online arac kiralamiyor. Hadi sikayet edelim diyoruz o bile olmuyor. Telefon acip küfredesim var bunlara. Artik geldigimiz tarihte aracta yok yani. 5000 TL para birakacaktik. Madem para kazanmak istemiyorsunuz , ne diye bu sirketleri aciyorsunuz anladim ?

Screenshot 2021-07-12 021035.png