AVG Internet Security 2011 (Kampanya 90 gün)

Bu konuyu okuyanlar

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
http://www.avg.pl/ZimaZAVG

ilk boşluğa ZimazAVG yazın.ikinci boşluğa ad.üçüncü boşluğa soyad yazın.dördüncü boşluğa mail yazın okeyleyin.

mailinize iki tane link gelecek.birinci linke tıklayıp aktive edin. aktive ettikten sonra ikinci linke tıklayıp mailinizi tekrar girin. mail adresinize lisans ve indirme linkleri gelecek. güle güle kullanın:)

6942695b5ea32a501f1196cd9b3db96e8e66834.png

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
sağol shadow :) + bonus

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
1 yıllık kampanyadan da almıştım.Bunu da alayım,dursun bir yerde :D
Teşekkürler shadowknight :)

DeepLune

Asistan
Reaksiyon puanı
1
türkçe sürümü içinde geçerlimi ?

---------- Post added at 10:50 ---------- Previous post was at 10:44 ----------

denedim oldu teşekkürler

XLİVE

Asistan
Reaksiyon puanı
8
3 Ay ile AVG Internet Security 2011 Ücretsiz Lisans Kodu

avginternetsecurity2011.jpg

AVG Internet Security 2011 en son online ve offline tehditlere, virüslere, solucanlara, truva atları, rootkitler, ve casus yazılımlara karşı koruma sağlayan kapsamlı bir güvenlik paketidir. Yeni AVG Internet Security 2011 kullanıcı dostu arayüzü ile geliyor. AVG Internet Security 2011 kimlik hırsızlığı korkusu olmadan üstün web koruması için AVG Firewall, Anti-Spam ve AVG Identity Protection gibi tüm gerekli güvenlik özelliklerini birleştiriyor. Buna ek olarak, AVG Internet Security 2011 arama motorları, e-posta ve sosyal web siteleri aracılığıyla malware yayılmasını önlemek için AVG Sosyal Ağ Güvenliği ve AVG LinkScanner yeni özellikler eklemiş.

Internet Security 2011 AVG Özellikleri:

* özel bilgi her zaman güvende tutmak güvenlik sağlar ek katmanlar.
* Blok spam ve scammers.
* çevrimiçi aldatmacalardan korumak ve tutmak spam olarak işaretler tüm istenmeyen e-postalar, yığılmayı ücretsiz kutu.
* Gerçek zamanlı koruma zaman sörf, alışveriş, bankacılık ve sosyal ağ.
* Kalmak AVG Sosyal Ağ Koruması ile sosyal ağlar üzerinde güvenli.
* Sörf ve güven ile arama.
* Indirmek ve enfeksiyon riski olmadan dosya paylaşımı. Ayrıca online üzerinden dosya alışverişi sohbet zaman korumalı.
* Otomatik olarak kontrol eder bağlantıları böylece sizin ve arkadaşlarınızın güvenli kalmak gerçek zamanlı olarak Facebook ve MySpace alışverişinde bulundu.
* Destek ve yardım.
* Tarama daha akıllı ve daha hızlı.
* koruma AVGs çekirdek katmanları cant veya almak istemeden bile zor tehditler yayılmasını emin olun.
avginternetsecurity2011.jpg

AVG Internet Security 2011 normalde tek bir lisans başına 54,99 $ maliyet. AVG Technologies sınırlı zamanlı promosyon kampanyalarıyla bir parçası olarak, kullanıcılar artık harekete geçirmek için özgür üç ay lisans kaydı seri halinde anahtar ile AVG Internet Security 2011 yakalayabilir.

AVG Internet Security 2011 ücretsiz kopyasını almak için şu adımları izleyin:

1. Kayıt için aşağıdaki URL'den tanıtım sayfasını ziyaret edin:
http://www.avg.pl/ZimaZAVG

2. Doldurmak biçiminde tarafından "olarak dergisinden şifrenizi girinZimaZAVGWyslij dane "düğme", isim, e-posta adresinizi ve sonra onay kutusunu tıklatın ve kene ".

alanların adı altında olarak tercüme edilir:

Free AVG Internet Security 2011 Registration Key Code

Haslo z czasopisma: Şifre dergisi (ZimaZAVG) dan
freeavginternetsecurity.jpg

Imie: Adınız
Nazwisko: Soyadınız
E-posta: E-posta Adresi

3. "AVG Technologies" gelen bir onay e kayıtlı e-posta ile gönderilecektir. ve Onayla yeni bir posta kurulum yükleyici ve bir kayıt kodunu indirmek için link içeren kayıtlı e-posta gönderilecektir ücretsiz 3 aylık abonelik etkinleştirin.

4. Sonra kurun ve tam lisanslı AVG Internet Security 2011 zevk kayıt kodunu girin.

AVG Internet Security 2011, Windows XP, Vista ve Windows 7 işletim sistemi ile uyumludur.

5. Download AVG Internet Security 2011 kurulum yükleyici:

http://aa-download.avg.com/filedir/inst/avg_isct_stb_all_2011_1153_free.exe

Kaynak
mydigitallife

Not:arkadaşlar mydigitallife dan paylaştığım programlar almanyada bir okul arkadaşım websitesi dir konu anlatımları ceviri tarafından türkçe cevrilmiştir almanaca kendim yapmak isterdim ama hem zaman alır hemde ingilizceden türkce ye cevirme ceviri tarafından almancadan daha iyi cevirilir cünkü burda bazı almanca kelimeler türkcede bir kac kelimeye daha anlamnı taşıyor o yüzden ingiliceden türkce cevirdim yazılarda bir kusurvarsa şimdi den özür google babanın sucu benim değil :D