Avengers: Infinity War ilk fragmanı yayınlandı!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
avengers-infinity-war-e1511966090848.jpg

https://shiftdelete.net/avengers-infinity-war-ilk-fragmani-yayinlandi

Uzun bir süredir merakla beklenilen Avengers: Infinity War filminin ilk fragmanı yayınlandı. İşte Avengers: Infinity War filminden ilk fragman!

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,305
Acaba sinemada izlemeye değer bir filmi?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Acaba sinemada izlemeye değer bir filmi?
Bir marvel hayranı olarak kesinlikle izlenmeli bütün kahramanların toplandığı bi film olacak
--- Gönderi Güncellendi ---
Bide şöyle bi konuya değinmek istiyorum süper kahraman filmlerine çocuk filmleri diyenler var bu çok yanlış bi yaklaşım şuanki filmlerin kurgusu seneryosu oyuncular yönetmenler çok sağlam mesela batman üçlemesi en çok izlenen serilerden birisi ve bu serinin yönetmeni dünyanın en çok tanınan yönetmenlerinden olan Christopher Nolandır.Bu düşünceyi yıkıp mutlaka böyle filmlerin izlenmesi taraftarıyım.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bir marvel hayranı olarak kesinlikle izlenmeli bütün kahramanların toplandığı bi film olacak
Bide şöyle bi konuya değinmek istiyorum süper kahraman filmlerine çocuk filmleri diyenler var bu çok yanlış bi yaklaşım şuanki filmlerin kurgusu seneryosu oyuncular yönetmenler çok sağlam mesela batman üçlemesi en çok izlenen serilerden birisi ve bu serinin yönetmeni dünyanın en çok tanınan yönetmenlerinden olan Christopher Nolandır.Bu düşünceyi yıkıp mutlaka böyle filmlerin izlenmesi taraftarıyım.
Katılıyorum birde izleme sırasına göre tüm filmleri izlerseniz daha mantıklı olur . 15 Film filan var .

Bu arada sızdırılan fragmandaki bazı sahnelerde olsa iyiydi .

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Katılıyorum birde izleme sırasına göre tüm filmleri izlerseniz daha mantıklı olur . 15 Film filan var .

Bu arada sızdırılan fragmandaki bazı sahnelerde olsa iyiydi .
Hulktan başlayarak bütün serileri 2 3 defa tur ettim halada arada bi izlerim.Marvel fragmanda bol keseden herşeyi veriyo zaten Dc gibi cimri davranmıyo ben böyle bi fragman beklemiyodum açıkçası çok üst düzey bi film gelecek filmin fragmanı bile Justice League den güzeldi.Black pantherle Infinity War bu senenin kralı olacak:) he bide küfürbaz deadpool var tabi:D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,305
Daha önceden aslında Adalet Birliğine gidecektim kötü yorumlar gördüm konusu falan saçmaymış diye eleştiriler almış gitmek istemedim film güzele benziyordu aslında ama buna giderim Marvel'ın her filmi ayrı bir güzel oluyor

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Daha önceden aslında Adalet Birliğine gidecektim kötü yorumlar gördüm konusu falan saçmaymış diye eleştiriler almış gitmek istemedim film güzele benziyordu aslında ama buna giderim Marvel'ın her filmi ayrı bir güzel oluyor
Bütün güzel sahneleri kesmişler en az 2 saat 45 dakka olması gereken filmi 2 saate indirmişler filmin fragmanla hiç-bir ilgisi yoktu ama yinede çok kötü değildi sonuçta ilk defa ekip bi araya geldi justice 2 de hatasını telafi etmesi lazım DC nin.Marvel candır:)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,305
Bütün güzel sahneleri kesmişler en az 2 saat 45 dakka olması gereken filmi 2 saate indirmişler filmin fragmanla hiç-bir ilgisi yoktu ama yinede çok kötü değildi sonuçta ilk defa ekip bi araya geldi justice 2 de hatasını telafi etmesi lazım DC nin.Marvel candır:)

İnternete orjinal hali düşmesi epey bir zaman alıyor O ekip en sevdiklerimide barındırıyor oldukça iyi de durum sinemada film izlemeye gelince işte en iyisine gitmek istiyorum parama yazık etmek istemiyorum yani
Bu arada Fragmanı baya etkileyici şimdi izledim

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İnternete orjinal hali düşmesi epey bir zaman alıyor O ekip en sevdiklerimide barındırıyor oldukça iyi de durum sinemada film izlemeye gelince işte en iyisine gitmek istiyorum parama yazık etmek istemiyorum yani
Bu arada Fragmanı baya etkileyici şimdi izledim
Evet ekip çok sağlam Ben Affleck Jason Mamoa Gal Gadot falan var.Bence sen filmi izle içinde kalmasın;)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Justice League e bende gittim berbat desem yeri , her şey saçmaydı . Marvelın filmlerini ben 6 7 defa turladım sen ne diyorsun :) Halen daha izlerim defalarca , özellikle Iron Man 3 filan harikaydı .

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Justice League e bende gittim berbat desem yeri , her şey saçmaydı . Marvelın filmlerini ben 6 7 defa turladım sen ne diyorsun :) Halen daha izlerim defalarca , özellikle Iron Man 3 filan harikaydı .
Benim en sevdiğim seri Spider-man serisi özellikle spider-man 3 efsane.Avatardan anlaşılıyor hocam:D

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Onlarda güzel , homecoming'i beğenmeme nedenim de bu :D
Homecoming kadar nefret ettiğim bi film yok ya abi sen spıder man sin Ironmanin hizmetçisi değilsin saçma sapan bi sistem yapmışlar ağ atan makine nedir ya örümcek falan ısırsaydı bari ne hallere soktular spıdermani.Tobey Maguıredan sonra spider-man bitti yeni seri çıkarmayacaklardı.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,305
Homecoming çok rezil bir filmi resmen Eski Spiderman'a hakaret etmişler

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
:D karakteride neredeyse hiç gözüm tutmadı küçük yaştaki birini koymuşlar ya
Zaten bu seride oynayan oyuncuların yaşını gittikçe küçülttüler şimdi ergenin birini yapmışlar artık bidahaki seride bebeği spider-man yaparlar heralde:D

Son mesajlar