Avea tarife rezaleti

cozar

Öğrenci
Avea değil mi Allah onlardan tutsun,ya yok yok tarifesi ilk çıkğıtı günlerde geçtim, geçmez olaydım. herşey dahil 44TL dediler, hattım açıldı 3gün sonra 10,5tl fatura geldi, bu ne dedim saçma sapan ilk ay fatura gibi bişey anlatmaya çalıştılar, itiraz ettim,cevap gelene kadar ödemeyecem dedim hattı kapattılar, 2 aydır gelen fatura 53 ve 57 tl, fatura detaylarına bakıyorum tarife harici bir ücretledirme yok,ama nasıl oluyorsa her ay extra bir ücret alıyorlar, resmen hırsızlık,bu ayda gelsin hemen kapatıyorum dedim müşteri hizmetlerine.(gerçi avea sabır hizmetleri demek daha doğru olur).
birde bu avea neden çamlıca'da çekmiyor bir türlü anlayamadım. arazide çekmez, şehirde şebeke bulamaz,soruyorum aveaya siz nerde hizmet sunuyorsunuz.?

madmex

Profesör
Avea değil mi Allah onlardan tutsun,ya yok yok tarifesi ilk çıkğıtı günlerde geçtim, geçmez olaydım. herşey dahil 44TL dediler, hattım açıldı 3gün sonra 10,5tl fatura geldi, bu ne dedim saçma sapan ilk ay fatura gibi bişey anlatmaya çalıştılar, itiraz ettim,cevap gelene kadar ödemeyecem dedim hattı kapattılar, 2 aydır gelen fatura 53 ve 57 tl, fatura detaylarına bakıyorum tarife harici bir ücretledirme yok,ama nasıl oluyorsa her ay extra bir ücret alıyorlar, resmen hırsızlık,bu ayda gelsin hemen kapatıyorum dedim müşteri hizmetlerine.(gerçi avea sabır hizmetleri demek daha doğru olur).
birde bu avea neden çamlıca'da çekmiyor bir türlü anlayamadım. arazide çekmez, şehirde şebeke bulamaz,soruyorum aveaya siz nerde hizmet sunuyorsunuz.?

ilk ay prorate eder ,yani kullandığın gün bazında hesaplanır o yüzden 10tl gelmiştir , hat açılış vergileriyle birlikte 53 TL civarı ödersin , '' itiraz ettim,cevap gelene kadar ödemeyecem dedim hattı kapattılar '' sözüne istinaden de bir sonraki faturaya 5tl açma kapa ücreti yanısıtılır buda 57TL gelen faturanı açıklar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu yok yok tarifesine bende geçerek bir hata ettim. asha 303 aldım. 1 tl yansıyacak tarifeye dediler tarife nedir dedim avea merkeze. ilk 12 ay 27 falandı sanırım sonra normal tarifeye gececek dedi. 12 ayımı doldurdum ve şimdi 44 +1 tl idi. şimdi son ay faturam 56 küsür gelmiş. gecen ayda 50 küsürdü. Nasıl oluyor bu işler benim kaç lira ödemem lazım bana yardımcı olacak biri varmı? acaba. sanırım 15-16 ay oldu tarifeye geceli aveadan başka bir tarifeye geçsem kaçlira oderim yardım edermisiniz. başka oporotore geçersem kızar avea belki faturaya bindirirde bindirir.:yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aveadan tahattlu telefon aldım 50 telefona 50 de konuşmaya verıyorum ama tarıfemı degıstırmek ıstıyorum ne yapmalıyım?