Avea Mesaj Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

temenos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar 3 gündür internet bankacılığına girmeye çalışıyorum. Mesajlar 5 -10 saat sonra geliyor. Ne iştir anlamadım gitti. Müşteri temsilcisini aradım. Hattımı resetledi. Yinede değişen bir şey yok gibi. Bir türlü internet bankacılığına giremedim.:sneaky2:

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Valla beter olun diyesim gelio sırf şu avea reklamından dolayı :mad: bize çok yükleniyorlarmış :D
Turkcell liyim, mutluyum, huzurluyum, mesajlar hemen geliyor :D

Sorun banka kaynaklı da olabilir belki, banka ile durumu görüştünüz mü ?

---------- 24-08-2010 saat 00:03 eklendi ---------- önceki mesaj 23-08-2010 saat 23:59 eklenmişti ----------

Araştırdım, bu tarz sorunları yaşayanlar hep banka ile görüşmüş, genelde çözmüşler sorunlarını.

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Size çok yükleniyolar,bende memnunum Turkcell'imden:)

temenos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Valla beter olun diyesim gelio sırf şu avea reklamından dolayı :mad: bize çok yükleniyorlarmış :D
Turkcell liyim, mutluyum, huzurluyum, mesajlar hemen geliyor :D

Sorun banka kaynaklı da olabilir belki, banka ile durumu görüştünüz mü ?

---------- 24-08-2010 saat 00:03 eklendi ---------- önceki mesaj 23-08-2010 saat 23:59 eklenmişti ----------

Araştırdım, bu tarz sorunları yaşayanlar hep banka ile görüşmüş, genelde çözmüşler sorunlarını.

Bankayla görüşmezmiyim görüştüm tabi. yanlız bu sorunun kaynaklandığı yer bir ilçe yani sadece kısa bir süre bulunduğum ilçede sorun oluyor. Şehir merkezinde bu sorun olmuyor.

Son mesajlar