comolince_11

Asistan
Profilime avatar koymak istedim ama ya boyut yada bu hata ile karşılaştım;
<--vBulletin Bilgilendirme Sistemi-->
Dosya yüklenmesi sırasında Hata oluştu, temporäre Dosyası oluşturulamadığı için dedi. Bir bakarmısınız

:helpsmilie::helpsmilie:

[Çözüldü]

kramp34

Doçent
Sorun neyden kaynaklandığını öğrene bilirmiyim? Daha doğrusu aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olabilir onlarıda bilgilendirmek gerekli değil mi? :):)

comolince_11

Asistan
Sorun neyden kaynaklandığını öğrene bilirmiyim? Daha doğrusu aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olabilir onlarıda bilgilendirmek gerekli değil mi? :):)

Sorun avatar yüklerken ilk başta yazdığım hatası var diyordu. Başka bilgisayardan girince oldu yani bizim bilgisayarda bir dosyamı yok öle diyordu. Sonunda yaptım teşekkür ederim hatamı düzeltiğin için farketmemiştim pardon.:euro:

7.43

Dekan
Bu arada ben avatar ekledim ama değiştiremiyorum. Resmi ekliyorum aşağıda görünüyor ama yukarıdaki aynı kalıyor, değişmiyor.

comolince_11

Asistan
Evet ama benimki öyle olmadı. İyi oldu ama bu konuyu açtığım yardım edelim arkadaşımıza ama ben yardım edemem çünkü bu bilgisayarda ilk başta belirttiğim gbi bir dosya yokmuş galiba.

7.43

Dekan
Neyse çözdüm. Önce Avatar kullanmak istemiyorumu işaretleyip değişiklikleri kaydediyoruz. Sonra yeni avatarı ekliyoruz.

ZorhaK

Rektör
Valla bana da dediğiniz hatayı veriyor ama yine de avatar değişmiş oluyor her seferinde böyle..Neyse sorun çzüldüyse iyi...Hadi iyi akşamlar herkese..

Arkadaşlar dil dosyasında yanlış bir çeviri yapılmış.
Bu durumdan dolayı hata mesajı almış gibi oluyorsunuz fakat avatar yükleniyor.
Gerekli düzenlemeleri istanbul'a ofise gittiğimde sabaha kadar çalışıp tamamen Türkçeleştirmeyi hedefliyorum.
Hepinize iyi forumlar
Saygılar Sevgiler

Son mesajlar