Autocat 3DMax gibi ağır programlar kullanılacak

Bu konuyu okuyanlar

Ergull

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu 4 ünden birini almayı düşünüyorum hangisi anlayan arkadaşlar kıyaslama yaparsa çok sevinirim teşekkürler yarın gidip alıcam

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
GL75 17,3 ekran ,bence alınır. 3DS MAX de , 1660 Ti ile 2060 ekran kartının farkı,önemsiz denecek kadar çok az.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Sırf MSI diye ek olarak o kadar para vermeye gerek yok Autocat vs. işlemleri için. Bu ürüne bakın derim.

Ergull

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sırf MSI diye ek olarak o kadar para vermeye gerek yok Autocat vs. işlemleri için. Bu ürüne bakın derim.

Yok teşekkürler 4 ünden birini alıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

GL75 17,3 ekran ,bence alınır. 3DS MAX de , 1660 Ti ile 2060 ekran kartının farkı,önemsiz denecek kadar çok az.
Vatandan almak istiyorum genede kdv indirimi uygulanmıyor sepete bakıyorum indirim falan yazmıyor

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,968
Yok teşekkürler 4 ünden birini alıcam

Vatandan almak istiyorum genede kdv indirimi uygulanmıyor sepete bakıyorum indirim falan yazmıyor
Autocat için GTX 1650 ve Ryzen 7 3750H ve 8 GB DDR4 2667 MHz RAM gayet yeterli.

Teknosa'daki 256 GB'ydi SSD'si. Bu 128 GB'lik. Tek fark bu Teknosa'dakinden.
Not: Bunlar 60Hz lik versiyonları. 120Hz'lik olanlarda var fakat onlar kolay bulunmuyor ve satıcılara sormak lazım.

Mertcan Kaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ömürlük kullanım ?

Ergull

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aldım arkadaşlar teşekkürler msı g75l aldım

Ergull

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İncelemelerini ve tecrübelerini bizlere aktarabilir misin ? Ayrıca kullandığın programlar konusun da bilgisayarın performansı nasıl çok merak ediyorum.
Kullandıkça dönüşlerin aktarırım sizlere ön inceleme yaparsak şöyle kasası gayet güzel bilgisayar okadar donanıma rağmen ince ve çok ağır değil pil 2-3 saat arası kadar dayanıyor 120 hz olması çok hoşuma gitmedi açıkçası 144 hz kullandığım için 120 çok düşük kaldı akılıcıkta ama idare edilir seviyede sistemdeki donanımların sıcaklık değerlerini arayüz üzerinden gösteriyor birde çok ağır işlemlere karşı fan gücünü arttıran bir tuş var ama çok ses veriyor vantilatör kadar sesi var onu muhtemelen render alırken açarım baya soğutur şimdilik bukadar kardeşim programları kullandıkça yazarım ben

ufukcankara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kullandıkça dönüşlerin aktarırım sizlere ön inceleme yaparsak şöyle kasası gayet güzel bilgisayar okadar donanıma rağmen ince ve çok ağır değil pil 2-3 saat arası kadar dayanıyor 120 hz olması çok hoşuma gitmedi açıkçası 144 hz kullandığım için 120 çok düşük kaldı akılıcıkta ama idare edilir seviyede sistemdeki donanımların sıcaklık değerlerini arayüz üzerinden gösteriyor birde çok ağır işlemlere karşı fan gücünü arttıran bir tuş var ama çok ses veriyor vantilatör kadar sesi var onu muhtemelen render alırken açarım baya soğutur şimdilik bukadar kardeşim programları kullandıkça yazarım ben
Teşekkür ederim. Yorumlarının devamını bekliyorum.