Atv'nin yeni dizisi "Artık Büyüdüm"

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
519
Artık Büyüdüm'ün kanalı belli oldu. Basında, dizinin Atv'de yayınlanacağı bilgisi yer alıyor ama dizi Show Tv'de yayınlanacak.

cover.php

Cumartesi günü çekimlerine başlanacak olan dizinin başrollerini Vahide Gördüm, Metin Çekmez, Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy paylaşacak. Dizinin Ocak başında yayına girmesi planlanırken, "Artık Büyüdüm" olarak anılan isminin de değiştirilmesi planlanıyor.

DiziFilm

Medyapım, yeni sezona iddialı giriyor. Yapım firması, Karadağlar ve Doktorlar'dan sonra Artık Büyüdüm adlı bir dizi yapacak.

cover.php

Medyapım, Atv için Artık Büyüdüm adlı bir dizi hazırlıyor. Kanal ve yapımcı firma henüz imzaları atmadı ancak taraflar prensipte anlaştı. Dizinin cast çalışmaları başladı. Belli olan ilk isim, usta oyuncu Vahide Gördüm. Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis ve Annem'de üstün performansıyla izlediğimiz Vahide Gördüm, geçtiğimiz yıllarda En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Tiyatro Oyuncusu ödüllerini almıştı.

Artık Büyüdüm, İstanbul Etiler'de yaşayan bir kapıcı ailesinin hikayesini anlatacak. Dizinin, Kasım ayında Atv ekranlarında olması planlanıyor.

DiziFilm

Son mesajlar