ATV'nin Bulduğu Darbe Şifreleri GTA Hilesi Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Tarafsız basının önemini 15 Temmuz akşamı yaşadığımız darbe kalkışmasında da anlamıştık. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, haber kanallarına bağlanmış ve tüm vatandaşlara televizyonlar aracılığıyla seslenmişti.

Tabii bu kadar önemli bir yere sahip olan basının bazen başına komik durumlar da gelebiliyor. Sosyal medyayı kasıp kavuran en son komik hata ATV'den geldi.

Darbenin şifrelerini bulduğunu iddia eden ATV, meğersem ünlü oyun GTA 5'in şifrelerini ele geçirmiş.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Her gün daha kötüsü olamaz, daha da şaşırmam, daha rezili olmaz diyorum ama yine de oluyor. Müthiş bir ülke ya, valla. Başka yerde yaşanmaz yani öyle süper bir memleket.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Kadınada hak vermek lazım biraz ama. Kadın ekmek parası için haber arıyor, gta yi bilmediği için bunları kodlu haberleşme bilmem nesi sanmış opabilir. Bu doğal birşey, gülüp geçilebilir ama neyse..

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Rockstar Games'e kayyum atanması yakındır.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Gta'yı herkes bilir. Bilgisayardan anlamayan adam bile en az bir kere duymuştur.

Hadi spiker duymadı. Bu haber yayınlanana kadar kimbilir kaç kişinin elinden geçiyor. Kimse uyarmadı mı? Komedi.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
saat 21. 18 yazıyor. haber zaten gündüz saati çekilmiş. burada gta yı falan bilmeden yayınlanılmış falan değil, bu habere inanan binlerce insan var şuan. sen ben biliyoruz gta nın oyun olduğunu, bilmryrn millyonlr var. 1 nisanda da google ın kendi kendine giden bisiklet şakasını videonun sonundaki 1 nisan şakası kısmını keerek gerçekmiş gibi verdiler. tamamen bilinçli olarak yapıyorlar. şu sürçte elinde bir ton haklı olduğun arguman zaten varken neden insanları salak yerine koyuyorsun be adam.

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Ayrıca özel haber :D dershane olayina dönecek bu da :D neydi bi aralar yer altından dershane kalıntıları çıkıyordu haberlerde şimdi de çöpten darbe çıkıyor :D mükemmel bir milletiz :)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Abartmamak lazım. Sonuçta herkes GTA' nın ne olduğunu bilecek diye bir şart yok. Kadın da anlamadığından doğaçlama birşeyler yapmış.

Komedi orası ayrı :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ATV haberden çok fazla şey beklememek lazım

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Abartmamak lazım. Sonuçta herkes GTA' nın ne olduğunu bilecek diye bir şart yok. Kadın da anlamadığından doğaçlama birşeyler yapmış.

Komedi orası ayrı :)

yok hocam be, bilmiyor değilller emin ol. darbe kalıntıları olduğundan emin olduğu kağıtları çöpe geri mi atarsın, yoksa koştur koştur polise mi götürürsün? üstelik bunu kayda aldığı halde. gerçekten darbe kağıtları olsa emniyet bunu sorguya alır be neden çöpe attın diye. en az sen ben kadar biliyor o kadın yada haber ekibi Gta yı da hilelerini de. yedir gitsin taktiği bunlar. biz burada goy goy yapaken şuan bilgisayarın b sinden anlamayan tonla insan gerçek sanıyor bunları. ben de a haberin analiz programalrını, konukların dahil olduğu programlarını izliyorum ama ana haberleri hep böyle. ayıp yani.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
rzababa.jpg

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Capslere koptum yalnız. Yine fena yapmışlar :D

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Kadınada hak vermek lazım biraz ama. Kadın ekmek parası için haber arıyor, gta yi bilmediği için bunları kodlu haberleşme bilmem nesi sanmış opabilir. Bu doğal birşey, gülüp geçilebilir ama neyse..
ama insan araştırır be Orda GTA Yazıyor gta nedir bi google a yazmak lazım :D

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Gta'yı herkes bilir. Bilgisayardan anlamayan adam bile en az bir kere duymuştur.

Hadi spiker duymadı. Bu haber yayınlanana kadar kimbilir kaç kişinin elinden geçiyor. Kimse uyarmadı mı? Komedi.
Aynen öyle Hiç mi bilmezsin GTA yı Önce bi analiz etmen gerekir :)

KNSLGR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yani koskoca GTA IV hileleri yazdığını görmüyorlar. Çok saçma. Ama bi o kadar da komik

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Eski nesil eski nesil dediniz dediniz ama GTA şifrelerini darbe şifresi sandılar.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Tüm yerlerde aynı haner var birinin bulduğu haberi diyeri de kullanıyor diyeride Eğer bu haber doğru olsaydı tüm kanallar paylaşırdı 40 yılda olan bi olayı abartmayın yaz boz yorumları falan çok güzeldi

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bu işten troll kokusu aldım yine. O defteri niye atarsın ki fetö kitaplarının arasına? O heyecanla oraya giden bir spikerin, defterdeki kelimeleri o anki psikolojiyle böyle yorumlaması normal olabilir ama yayınlanması elbette komik. Biz de güldük, eğlendik ama hakaret etmedik, küfretmedik.. Yayın için de özür dilediler zaten.. İyi de laf vurdular, medeniyetsizlere..

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bilgisizlik ile neler neler haber yapılıyor bu ülkede..