Atv’den '360°' canlı maç yayını! Ücretsiz Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Rektör
Emektar
ATV 360 Derece Maç Yayını - Sabah Gazetesi ile ücretsiz Sanal Gerçeklik Gözlüğü

GÖZLÜK ( CARDBOARD ) İLE KULLANILABİLİR OYUN VE UYGULAMALAR

1463038208529.jpg


atv'den bir ilk daha: "360°" canlı maç yayını!

atv, dünyada ikinci, Türkiye'de ilk kez uygulanacak olan 360 derece canlı maç yayını ile, 26 Mayıs'ta Galatasaray – Fenerbahçe arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finalini sporseverlere saha içinde bulunuyorlarmış duygusunu yaşatarak sunacak.


Ekim 2015'ten bu yana televizyon kanalları arasındaki birinciliğini sürdüren atv, akıllı cihazlardan "360°" canlı ZTK final yayınıyla bir ilke daha imza atacak.

Sporseverler, iOS ve Android destekli cihazlarına a+ uygulamasını indirerek "360° Maç Keyfi" deneyimini yaşayabilecek, Galatasaray - Fenerbahçe ZTK final maçını 360° canlı olarak izleyebilecekler. Uygulama üzerinden saha içine yerleştirilmiş 360° ikonlarına dokunarak, maçı o kameranın sağladığı 360°'lik açı ile takip edebilecekler. Maçı izlerken hem sahanın hem tribünlerin hem de yedek kulübesinin heyecanını bire bir görüntüleyebilecekler. Sporseverler bir yandan atv ekranlarında ZTK Final maçı heyecanını yaşarken diğer yandan akıllı cihazları ile sanal gerçeklik imkanı sunan a+ uygulamasını kullanarak maçın her anını tüm açılardan takip edebilecekler.

Galatasaray ve Fenerbahçe yedek kulübelerini görecek şekilde, kulübelerin sağına ve soluna yerleştirilecek olan ve 360° görüntü alabilen kameralar ile yapılacak canlı maç yayını, sporseverlere "stadyuma gitmeden evde maç atmosferinin içine girecekleri" benzersiz bir sanal gerçeklik deneyimi yaşatacak.

Sporseverler, ZTK finali ile aynı gün Sabah Gazetesi'nin ücretsiz olarak vereceği sanal gerçeklik gözlüğü ile uygulama üzerinden, ayrıca Jiroskop ve parmakla hareket ettirerek de 360° maç keyfinin ayrıcalığını yaşayabilecekler.

App Store atv a+ uygulaması için tıklatın
Google Play atv a+ uygulaması için tıklayın
 
Son düzenleme:

Bloother

Rektör
Bu saate kadar almadıysanız zor bulursunuz artık. Stoklar 3-5 taneyle sınırlıymış. Bizim bakkallar mı yalancı bilmem ama sabah 8de hiçbir yerde bulamadım..
 

Bloother

Rektör
Gözlüklerle hiç işim olmayınca aklıma gelmedi ilk başta. Ben köyden yarın gelmişim ne bileyim merceği.
 

Bloother

Rektör
Doğru düzgün bir kampanya olsa şaşarım zaten. Böyle şeyleri kuponla satmaları lazım aslında. 5 kuponla verse hem herkesin alma imkanı olur, hem daha çok gazete satar.
 

keynes52

Öğrenci
Zamanında kuponla araba veren gazeteler şimdi bir kartonu 5 tane zor veriyorlar, başka yerlere bakıcam sanmıyorum kaldığını ama bir umut işte
 

pesimist

Rektör
Emektar
Gazetenin de hatası var. Bir dükkana 20 gazete yolluyorsan 20 tane de gözlük vermek zorundasın.
 

keynes52

Öğrenci
Başka yere de sordum bulamazsın diyorlar sabahtan bitmiş
Edit: az önce buldum ve iki tane aldım çok şükür
 
Son düzenleme:

Bloother

Rektör
Antalya Güzeloba taraflarında olup fazladan VR gözlük alabilen varsa kendisinden satın alabilirim 5-10 lira karşılığında. 10 liradan fazla vermem.
 

Bloother

Rektör
Ben bizim bölgeyi dolandım ama zaten adam akıllı gazete satan yer yok, satan yerlerde de gözlük yok.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst