Yardım Atm parami yuttu

reZZ06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Papara kartima Akbank atmsinden 215 tl yatiriyordum işleminizi gerceklestiriyoruzda dondu daha sonra paranizi guvene alıyoruz gibi bisey soyleyip parayi geri vermedi . Paparaya mail attim yanit henuz gelmedi , aradim yanit veren olmadi , akbank atm side paparayi arayin dedi LUTFEN yardimci olun

taha.py

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Papara kartima Akbank atmsinden 215 tl yatiriyordum işleminizi gerceklestiriyoruzda dondu daha sonra paranizi guvene alıyoruz gibi bisey soyleyip parayi geri vermedi . Paparaya mail attim yanit henuz gelmedi , aradim yanit veren olmadi , akbank atm side paparayi arayin dedi LUTFEN yardimci olun
Hocam atm'nin yanıda bekleyin o sırada akbank müşteri hizmetlerini arayın ek olarak atm'nin fotoğrafını çekin lazım olur

reZZ06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Hocam atm'nin yanıda bekleyin o sırada akbank müşteri hizmetlerini arayın ek olarak atm'nin fotoğrafını çekin lazım olur
Atm nin yanindayken aradim akbanki papara musteri hizmetlerini arayin dedi onu aradim acmadilar mail attim atm no sunu falan her seyi yazdım

reZZ06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Atm nin yanindayken aradim akbanki papara musteri hizmetlerini arayin dedi onu aradim acmadilar mail attim atm no sunu falan her seyi yazdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tahmini ne zaman param kartima gelir