Atletico Madrid taraftarının Arda geyikleri

Bu konuyu okuyanlar

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Milliyet'in Kaynağını Sportaktik'e dayandırdığı habere göre;

Galatasaray’ın yaptığı “Arda Turan için Atletico Madrid ile görüşmelere başladık” açıklaması İspanya’da büyük yankı buldu. Ülkenin büyük 4 spor gazetesi, Marca, AS, El Mundo Deportivo ve Superdeporte Galatasaray’ın açıklamasını internet sayfalarına taşıdı. Bu haberlerin altında Madrid taraftarları Arda Turan için farklı görüşler belirtti.

Atletico Madrid taraftarları ise Arda Turan transferi konusunda ikiye ayrıldı. İşte taraftarlar arasında Arda Turan polemiği:

EL MUNDO DEPORTIVO

- Raul Garcia ve Valera varken Arda Turan fazlalık.
- Tebrikler Atletico büyük bir transfer gerçekleştirdik.
- 5-6 milyon euro’luk oyuncuya 12.5 milyon euro teklif etmek çılgınlık.
- 23 yaşındaki oyuncu büyük bir takımda oynama deneyimine sahiptir. Atletico alabileceği en doğru oyuncuyu transfer etmeyi başarmıştır.
- Hala düşünüyorum! İyi mi kötü mü?

AS

- Liverpool 10 milyon sterlin vermiş gitmemiş. Esponyol da istemiş. Şimdi bu oyuncu Espanyol seviyesinde mi Liverpool seviyesinde mi?
- Birisi bana anlatsın. Liginde 14. sırada yer alan bir takımın oyuncusu neden transfer edilir?
- Forlan giderse yönetim bizi Arda ile mi kandıracak. Bunu bizden beklemesinler.
- Reyes ve Salvio tarzında bir oyuncu. Bizim için fazlalık. Tiago ve Koke gibi oyunculara ihtiyacımız var.
- Arda büyük bir oyuncu. Onu izlemeyenler eleştirmesin.
- Orta saha oyuncusu mu? Daha ne kadar orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var?
- 12 milyon euro mu? 5 milyon euro’dan fazla etmez.
- Diego, Mandzukic gibi oyuncular bekliyoruz. Arda Turan gibi oyuncular değil. R.Garcia, Valera, Juanfran ve Santiago’yu gönderiyor muyuz ki, Arda Turan’ı alıyoruz.

MARCA

- Di Maria’ya benzetiyorum ben tarzını.
- Atletico için çok büyük bir imza. Çok gerekli bir oyuncu. Ama ana yemeği yapacak değil.
- Böylece Valencia ve Sevilla gibi takımlar bizim istediğimiz oyuncuya alamayacaklarını öğrendiler
- Ben kariyerini mahvetmek istediğini düşünüyorum, Rakitic, Trochowski ve Medel hazırdılar. Onlar alınmalıydı.
- Birileri için iyi komisyon aracı. 5-6 milyon euro’luk oyuncuya 12,5 milyon euro ödenip alınacak. Atletico’nun paraları yine zengin edecek birilerini.
- Gökhan Gönül’ü almalıydık. O Türk Alves’i bence Arda Turan’dan çok daha iyi oyuncu.
- Galatasaray’ın 2. Lige düşmesini bekleyelim. Hem böylece Arda’nın fiyatı da düşer.

SUPERDEPORTE

- Raul Garcia ve Cokenia (Koke) ile iyi bir orta saha oluştururlar. Valencia’ya gelmediği için çok mutluyum!

Kaynak

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Çoğu çok mantıklı ve haklı ifadeler bunlar beğendim :)
Bence de o kadar etmez Arda, ruhunu biliyorum be :) Hayırlısı.

murat_57_

Asistan
Reaksiyon puanı
2
şu adama yapılan yorumlara bakarmısın ya 2 sene önce gitseydi bir tane olumsuz yorum olurmuydu halada hiç birini hak etmiyor tek sorun geç kalındı dalga geçiyorlar ama inşallah kendini kanıtlarda bu yorumları yapanlar da izler .

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
madrid yönetiminde futboldan anlayan yokmuş demek, o çıktı ortaya

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
bunlara da yazdırır arda siz merak etmeyin

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Galatasaray�ın 2. Lige düşmesini bekleyelim. Hem böylece Arda�nın fiyatı da düşer.

Çok güldüm buna :D

Ama bence arda kendini orda gösterip bu lafları sokacaktır ağızlarına.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
çok eleştirmişler bu kadarını haketmiyo sanki

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Arda oynamaya başlasın hepsi birden başlarlar Arda Arda diye bağarmaya.
Nihat kadar başarılı olacağını düşünüyorum.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
3 - 4 tane iyi yorum da var Arda için... Bence tam da Arda'ya göre bir lig. Çok başarılı olur mutlaka gitmeli...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bunlarin bicogu atletico degil fenerbahce taraftariini yorumu gibi geldi hatta milliyetteki fenerbahceli spor muhabirlerinin masa başında yazdıgına eminim. ardayi istemiyolarsa almasınlar bizde illa satalım demiyoruz.

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Fake gibi geldi:)

Ama diğer yandan Arda gitmeli...

septimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arda es el jugador perfecto para nuestro atleti.es la pieza que nos falta.arda es mil veces mejor que elias que juanfran que keko que raul garcia.o cualkier por el que vaya a optar para poner por la iziquierda... es un jugador mui regular.mui seguro mui serio.con mucho gol.con mucho peso.es una garantia.

marca nın resmi sitesindeki yorumlardan biri, genel olarak türkçeye çeviriyorum (birkaç kelime eksik söylüyor olabilirim): arda bize karşı mükemmel oynamıştı, ihtiyaç duyduğumuz bir oyuncu. juanfran dan keko dan elias dan garcia dan bin defa daha iyi. sağ kanada da koyabiliriz. golleriyle ve asistleriyle güvenebileceğimiz sağlam ve etkili bir futbolcu.

şimdi konuşun..

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Arda oynamaya başlasın hepsi birden başlarlar Arda Arda diye bağarmaya.
Nihat kadar başarılı olacağını düşünüyorum.
arda nihattan daha başarılı olacaktır.nihattan çok daha yetenekli bi mentalite olarak hazır olsa ronaldoyu bile keser evel allah! (civcivler aç mı kaldı yahu :p)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Arda es el jugador perfecto para nuestro atleti.es la pieza que nos falta.arda es mil veces mejor que elias que juanfran que keko que raul garcia.o cualkier por el que vaya a optar para poner por la iziquierda... es un jugador mui regular.mui seguro mui serio.con mucho gol.con mucho peso.es una garantia.

marca nın resmi sitesindeki yorumlardan biri, genel olarak türkçeye çeviriyorum (birkaç kelime eksik söylüyor olabilirim): arda bize karşı mükemmel oynamıştı, ihtiyaç duyduğumuz bir oyuncu. juanfran dan keko dan elias dan garcia dan bin defa daha iyi. sağ kanada da koyabiliriz. golleriyle ve asistleriyle güvenebileceğimiz sağlam ve etkili bir futbolcu.

şimdi konuşun..

[video=youtube;ASfA82axOhM]http://www.youtube.com/watch?v=ASfA82axOhM[/video]

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Galatasaray’ın 2. Lige düşmesini bekleyelim. Hem böylece Arda’nın fiyatı da düşer.

Bomba :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
- Gökhan Gönül’ü almalıydık. O Türk Alves’i bence Arda Turan’dan çok daha iyi oyuncu.

asıl bomba bu :biggrin:

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Halt etmişler. Arda Turan değil 12.5 milyon, 15 milyon bile havada karada eder.

Zorla satılacak değil.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Galatasaray’ın 2. Lige düşmesini bekleyelim. Hem böylece Arda’nın fiyatı da düşer.

Çok iyiydi bu :D

Ama Ardayı küçümsemesinler, uyum sorunu vs yaşamazsa çok başarılı olacağına inanıyorum..

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bu yorumları çok ciddiye almıyorum. türkiyeye gelen oyuncular için biz çok daha beter eleştiriler yapıyoruz.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Atletico maçının videosunu görünce sinir oldum yine. Yemin ediyorum o maçta Mustafa sarp yerine başka bi ön libero oynasaydı kesinlikle elemiştik onları.
Lanet olsun

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
harbiden de iyi oynayip kaybetmistik, ondan sonrada hamburg'a ayni sekilde iyi oynayip elendik sonra atletico uefa kupasini aldi. isin garip yanı iskelet kadro hemen hemen ayni ama su halimize bakta kahrolma.

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
- Galatasaray’ın 2. Lige düşmesini bekleyelim. Hem böylece Arda’nın fiyatı da düşer:laugh:

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Video çok iyi beyler. Arda'yı düşüren iyi bi küfürü hak ediyor. :D

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Arda eğer transfer olur, gazete balonlarını dert etmez ve sadece profesyonelce oyununu oynarsa, hakkında o olumsuz eleştirileri yazanlara şamarını atar.
İspanya'da genelde topa (topla karışık rakibe) karşı sert oynanıyor.
Arda kafayı çalıştırıp, kendine bakarsa, sanırım Nihat'dan daha iyi anılar bırakabilir.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
- Birisi bana anlatsın. Liginde 14. sırada yer alan bir takımın oyuncusu neden transfer edilir? Buna katılıyorum işte:p

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Raul Garcia ve Valera varken Arda Turan fazlalık.

bu isimler varken arda ilk 11 değil yedek oyuncu olur

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Valera defans oyuncusu yahu, Arda ile bir mevki sıkıntısı olmaz yani :D

Hem Perea gibi bir kazma oynayabiliyorsa bu takımda, Arda'yı tartışmaları çok saçma :D

Perea, A.Madrid - GS maçında verilmeyen penaltıya sebep olan futbolcu, çok kötü oynuyor, nasıl takımda yer bulabiliyor? Hayret ediyorum :D

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Birkaç tane de biz mi yazsak almasınlar diye :D