Ati radeon hd 4600 Driver

Bu konuyu okuyanlar

karaok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ATI Radeon HD 4600 Series modeli bir ekran kartına sahibim fakat driverini bir türlü bulamadım resmi sitesinden araştırdığımda 4600 sayısına ulaştım ama benim ürünle alakalı mı değil mi tam olarak çözemedim.

Driver Linki: https://www.amd.com/en/support/apu/...ies-apu-for-laptops/a10-4600m-radeon-hd-7660g

Bu değilse bulmama yardımcı olur musunuz? Software crimson cinsinden bir driver indirdim aktif mi değil mi pek belli olmuyor AMD Catalyst tarzı bir driver kullanmak istiyorum ayar yapabileceğim.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Cihaziniz masaustu mu? Dizustu mu?

ECHOO_44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bilgisayara driver yuklemeye yardimci olan programlar var onlardan yukle otomatik olarak bulur driverleri. Ben driver booster kullanıyorum sanada öneririm

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Bilgisayara driver yuklemeye yardimci olan programlar var onlardan yukle otomatik olarak bulur driverleri. Ben driver booster kullanıyorum sanada öneririm
Ben önermiyorum o tarz programları. Sistamin sağlıklı çalılmasına engeller resmen. Çoğu zaman yanlış driver yükleyip insanı çıldırtıyor.

karaok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben önermiyorum o tarz programları. Sistamin sağlıklı çalılmasına engeller resmen. Çoğu zaman yanlış driver yükleyip insanı çıldırtıyor.

ee :) bulamadınız değil mi sizde. ekran kartını değiştirsem uyumlu olanını nasıl bulacağım ? galiba değiştirme zamanı geldi eski bir ekran kartı kullanıyorum sanırım.

karaok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

karaok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
4600 serisinden 2 kart var zaten. Deneyin.

Bir önceki cevabınızda yazdığınız driverlardan mı bahsediyorsunuz ? Kart dediğiniz şey neydi?

Bir de birşey soracağım; Oldu da driverini yüklememe rağmen oyunlarda yavaşlama donma sorununu düzeltmek için en kısa çözümle ne yapabilirim ?
Bir oyunda fps düşme, yavaşlama sebebinin ilk çözümü ekran kartını yükseltmek midir ? Yoksa Ram'ini mi yükseltmek gerekir veyahut başka bir cihazı mı ?

Bilgisayarların donanımıyla hiç ilgilenmediğim için bilgim yeterli değil şu anda siz yardımcı olmak istiyorsunuz elinizden geldiğince teşekkür ederim.

Edit ; Bilgisayar kasam toplamadır. 2 hafta önce bir bilişim firmasından ikinci el olarak almış bulunmaktayım.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
4600 serisindeki 2 kart denilen, e.kartı.
4650 veya 4670 dir. 4600 diye bi e.kartı yok yani.
Bize lazım olan makinanızın tüm özellikleri Bunun için ,şu programı indirp, kurun. PC nizin özelliklerini bi tanıyalım.
Download Speccy | Find your computer specs, free!

karaok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
4600 serisindeki 2 kart denilen, e.kartı.
4650 veya 4670 dir. 4600 diye bi e.kartı yok yani.
Bize lazım olan makinanızın tüm özellikleri Bunun için ,şu programı indirp, kurun. PC nizin özelliklerini bi tanıyalım.
Download Speccy | Find your computer specs, free!

Bir şikayet sitesinde AMD'ye bu konu hakkında bir şikayet olduğunu gördüm geçenlerde. Resmi sitede ekran kartı driveri olmadığından dolayı şikayet etmişti. Ayrıca en azından bi googleye baksanız böyle bir ekran kartının varlığına kanaat getirebilirsiniz :=)

SEN DE SAOL...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BEN DE AYNI EKRAN KARTINI KULLANIYOM ABİ
Mesaj otomatik birleştirildi:

DRİVER BULAMADIM

YADA CONTROL CENTER İNİ BULAMADIM ÇÖZÜÜM VARSA Bİ ZAHMET BANADA YARDIMCI OLSAN....:):cool::)

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
BEN DE AYNI EKRAN KARTINI KULLANIYOM ABİ

DRİVER BULAMADIM

YADA CONTROL CENTER İNİ BULAMADIM ÇÖZÜÜM VARSA Bİ ZAHMET BANADA YARDIMCI OLSAN....:):cool::)
Yukarda yazdığım program ile tam modeline bakabilirmisin.