Ateş Böceği 8. Bölüm Özeti!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
59955a86ae78491fc4bf2106.jpg

Ateşböceği yeni bölüm fragmanı ani bir karar alarak şoförünü işten çıkaran Barış'ın Aslı ile yaptığı konuşmanın ardından merak konusu oldu. Aslı’nın işten çıkarılması için evindeki görevliye talimat veren Barış, görevlinin bu kararı sorgulaması nedeniyle sinirlenecek. Sonucunda Aslı’ya aşık olduğunu ve onu bu yüzden işten çıkarttığını itiraf eden Barış, görevli kişinin bu kararı açıklayamamasının ardından kovulma haberini Aslı’ya kendisi vermek zorunda kalacak.

Ateşböceği son bölümde Barış'ın haftalar önce işe aldığı, güvenini kazanan çalışanını işten çıkaracağını gösterdi. Barış’ın bu ani kararı herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanırken Aslı, gözyaşları içerisinde kaldı. Gelecek bölümün tanıtım videosunun ise önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.

Ateş Böceği 8. Bölüm 2. Fragmanı;

8. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Gerçeklerle yüzleşmek Barış'ın arafta kalmasına neden olur Aslı her şeyden habersiz Barış'ı sıkıştığı araftan kurtarmaya çalışırken kendi korkularıyla da yüzleşmeye karar verir. Yaşananlar yeni başlangıçlara mı açılacak yoksa geri dönülmez pişmanlıklara mı neden olacaktır?
7. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aslı, Barış’la birlikte geçirdiği keyifli vakitlerin mutluluğunu yaşarken kendisi için hazırlanan sürpriz gelişmeden habersiz olur. Barış’a olan hislerini gizlemekte zorlanmaya başlayan Aslı, en mutlu olduğu anlarda Barış’ın kendisine aniden duvarlar çizmesi karşısında şaşkınlık yaşamaya başlar. Sonunda bu durumun nedenini sorgulamak için patronunun ofisine giden Aslı, Barış’ın karşısına çıkmaya karar verir. “Barış Bey, siz her istediğinizde benim hayatıma girebiliyorsunuz ancak ben girdiğimde duvarlar çekiyorsunuz” diyen Aslı, Barış’ın açıklamaları ile rahatlar. Şu an için açıklayamayacağı şeyler olduğunu ifade eden Barış, Aslı’dan kendisine güvenmesini ister. Öte yandan Barış, Aslı’nın yanında olduğu dakikalarda oldukça mutlu olduğunun farkına vararak ona aşık olduğunu düşünmeye başlar. İkili birlikte dans ettikleri esnada yaşanan yakınlaşma ise ikisi için de bir ilk olur. Aslı’nın kendisini etkilediğini düşünen Barış, yardımcıları ile konuşarak aldığı kararı açıklamaya başlar.

Kötü haber Ateşböceği son bölümde Aslı'ya Barış tarafından verildi