Atatürk'ün filmi çekilirse başrolü kim oynamalı ?

Atatürk'ün filmi çekilirse başrolü kim oynamalı ?

• Kullanılan toplam oy
    145

Bu konuyu okuyanlar

pajero

Doçent
Reaksiyon puanı
23
Atatürk'ün filmi çekilirse başrolü kim oynamalı ?En çok kime yakışırdı bu rol.

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Bunların içinden hangisi en iyi oynar bilemem ama Son Osmanlı'da Alican Yücesoy gayet başarılıydı. Başrole daha ünlü biri lazım derseniz haklısınız derim tabi.

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
sana katılıyorum börkenek :)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
içimizden biri oynamalı yabancılar değil bence Rutkay Aziz

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Haluk Bilginer'in altından kalkamayacağı rol yok bence. O oynamalı. Rutkay aziz bence rol adamı değil. Hepaynı konuşma şekli aynı hareketler. Sıkılıyo insan onu seyrederken.

ultraanti

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ne bu isimler abi ya benim oynamam lazım hemen koymussunuz oraya unluleri biz karizmatik ve yetenekli gencleri ne yapacaksınız hakkımızı hep unlulere kaydırın bakalım :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Peki bişey sorcam ama amacım ortamı germek rencide etmek veya polemik çıkarmak değil ciddi ciddi soruyorum...

Bu filmde Atatürk içinde bi harem yapılacak mı??.. Atatürk ünde kadınları olacak mı??.. Veya özel hayatı gözler önüne serilecek mi??.. Latife hanımla yaşadığı aşk maceralarını izleyecek miyiz??..

Tekrar söylüyorum amacım ortamı germek değil zaten bende o tip bi insan değilim... Malum tarihimize çok güzel çamur atılıyor herkeste bayıla bayıla izliyor hiç kimse sesini çıkarmıyor.. Acaba aynı şeyleri Atatürk içinde yapacaklar mı diye merak ettim...

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
[MENTION=48671]muratflash[/MENTION], bir işin cılkını çıkarmakta bizden alası bulunur mu?
Bu sanatçılardan yerliler uyar, ama aslında benim bir arkadşım var ki, neredeyse makyaja bile gerek yok. :)