Atatürk'e hakaret eden genç gözaltına alındı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Arkadaşımızın amacı haber paylaşmak olsa da Türkiye Cumhuriyeti Kurucusuna bu şekilde hakaret ve küfürler eden bir insanın paylaşılmasına göz yumamıyorum. Bu şekilde Türkiye Cumhuriyetinin Milli Değerlerini küçük düşürecek haberleri paylaşmamak, yaymamak, bunlara prim vermemek bizim adımıza en doğrusu olur diye düşünüyorum. Anlayışla karşılayacağınızı biliyorum. İyi forumlar.

Alpsadik

Son düzenleyen moderatör:

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Manyak mi bu çocuk ne ya Inşallah hapislerde çürür

Reaksiyon puanı
4,113
keşke videouyu paylaşmasaydın içerisinde küfür var. Sosyal Medyada bu olay olmasaydı büyük ihtimalle gözaltına alınmayacaktı böyle oksijen isrefları oturdukları organla düşündükleri için böyle sanıyorlar

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Atış serbest mi hocam

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Ben sağcı biriyim ha Atatürk'ü sevmiyorum evet nefret de etmiyorum kendisi ile aynı oba da ki farklı iki aileden soylarımız bir yerde bağdaşıyor isteyene nasıl olduğunu anlatırım fakat sevmemek seçimdir saygı zorunluluktur ama ortada Atatürkçülüğü sadece birilerine muhalefet etmek için kullananlar sözde Atatürkçü oluyor onlar ve ülkenin CB sine yanındakilere ona oy verenlere dahi küfür ediyorlar sözde Atatürkçüler hani bu laikliği Atatürk'ün içki bağımlısı olduğu için içki içmek sananlar neyse ben çocuğun küfürüne değil ama diğer sözlerine katılıyorum çocuğun küfür etmiş olduğu insanı kendine örnek alanlar bu çocuk gibi o insanı sevmeyenlere daha doğrusu herkesin kutsalına küfür edip ifade özgürlüğü diyip Kendi kutsallarına laf edilince saldırganlık yaparlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...