Asus'un İşletim Sistemi Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

emreozkn78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Asus'un İşletim Sistemi Önerisi Arkadaşlar Asus Müşteri Hizmetlerini Aradım İşlemci Sabit ghz çalışıyor dedim böyle böyle bilgisayar kasıyor adam bana bilgisayarın windows 10 ile uyumlu olmadığını windows 8 e geçmemi önerdi ayrıca power4gear var onun uyumluluğu yok windows 10 ile windows 8 e geçmeli miyim ayrıca ürün anahtarım yok windows 8 için

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Eğer, bilgisayarı aldığında Windows 8 işletim sistemi kuruluysa, muhtemelen keye gerek yok, çünkü key genellikle bios'a gömülü oluyor ve internete bağlandığında sistem etkinleşiyor.

Eğer sistemin Windows 8 ise en son Windows 8.1 sürümünü (Home veya Single Language hangisi artık ilk olarak yüklü gelmişse) şuradan iso kalıbını indirebilirsin.
Bilgisayarın tam olarak modeli (artık) ne ise şuradan da gerekli sürücülerini bulup indirebilirsin.

Kolay gelsin.

emreozkn78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Eğer, bilgisayarı aldığında Windows 8 işletim sistemi kuruluysa, muhtemelen keye gerek yok, çünkü key genellikle bios'a gömülü oluyor ve internete bağlandığında sistem etkinleşiyor.

Eğer sistemin Windows 8 ise en son Windows 8.1 sürümünü (Home veya Single Language hangisi artık ilk olarak yüklü gelmişse) şuradan iso kalıbını indirebilirsin.
Bilgisayarın tam olarak modeli (artık) ne ise şuradan da gerekli sürücülerini bulup indirebilirsin.

Kolay gelsin.
Windows 10 Kullanıyorum Sizce Win8 geçmeli miyim?