Asus'un beş ineği, sokaklarda!!!

Jengar

Profesör


Çeşitli desen ve şekillerde "İnek Heykelleri"nin sergilendiği açık hava sanat etkinliği Cow - Parade İstanbul'a Asus da beş farklı inekle katıldı.


Bilişim dünyasının önde gelen üreticisi Asus, dünyanın en büyük kentsel sanatsal ve sosyal sorumluluk sergisi “Cow - Parade İstanbul”a, 5 farklı inekle katıldı. Asus’un ineklerinin tasarımlarının 3’ü Cüneyt Akeroğlu, 2’si Hakan Temur’a ait.

1 Ağustos–31 Ekim arasında gerçekleştirilen Cow - Parade İstanbul’a 75 şirket ve 150 sanatçı katıldı. Asus, gerçekleştirildiği şehrin halkına benzersiz bir görsel ziyafet sağlayan bu özel sergide, Asus Muubile, Asus Muualla, Asus Robocow, Asus Cowfee, Asus Muudha isimli inek heykelleri ile katıldı.

Sanatçılar, ünlüler ve halk tarafından dekore edilmiş, rengarenk boyanmış fiberglastan yapılma gerçek ebattaki inek heykellerinin Nişantaşı’ndan Maslak’a kadar sergileneceği organizasonda Asus’un dörtineği Nişantaşı’nda, bir ineği ise Kanyon Alışveriş Merkezi önünde 12 hafta boyunca sergilenecek

işte asus inekleri...


Asus Muudha
Bilge inek Muudha’yı, Kanyon Alışveriş Merkezi önünde yoga yaparken görebilirsiniz. Bir rivayete göre dilek tutup göbeğini üç kez sıvazlarsanız, dileğinizin gerçekleşeceğine inanılıyormuş.


Asus Muubile
Telefon bağımlısı Muubile’ı, Nişantaşı Tod’s mağazası önünde PDA telefonu Asus P525 ile konuşurken ya da internette sörf yaparken görebilirsiniz.


Asus Muualla
Nişantaşı Beymen Cafe önünde uzanmış Asus dizüstü bilgisayarıyla çetleşirken görebileceğiniz Muualla, mavi tütüleri, pembe buluzu, inci kolyeleriyle her zamanki gibi çok kokoş.


Asus Robocow
Teknolojinin son nesil temsilcisi Robocow, Nişantaşı Vitra mağazası önünde veri topluyor. Milenyum renklerindeki Robocow, yanından geçerken sizinle ilgilenmiyormuş gibi görünebilir, ama bilin ki gözetleniyorsunuz.


Asus Cowfee
Kahvesini sütlü seven Cowfee, Nişantaşı Reasürans’ın önünde keyif yapıyor. Asus dizüstü bilgisayarını yanından ayırmayan Cowfee, uçuşan sarı saçları, kırmızı elbisesi ve son moda aksesuarlarıyla gerçekten de tam bir Nişantaşı kızı.

Teknolatte


 
Üst