Asus zenfone6

ErwinSmith

Rektör
Onursal Üye
Tekrar gelir ayrica konu hakkinda asus Türkiye'yi arayıp daha fazla bilgi alabilirsin bence :)

selçux

Asistan
aynı şekilde bende stoklara gelmesini bekliyorum teknosa'da çalışan arkadaştan bilgisini aldım bayramdan sonra 2 hafta içerisinde geleceğini söyledi. ama şimdi zenfone 5.5 inçlik yeni model geleceğinide yazıyordu başka bir forumda.

bana göre de seneye ancak gelir.mağazalar da teşhiri bile yok,çok aradım sanal marketler dışında yok.
asus un 4-5 ini alacağıma 6 yı beklerim.

Emre Krcgl

Üyecik
aynı şekilde bende stoklara gelmesini bekliyorum teknosa'da çalışan arkadaştan bilgisini aldım bayramdan sonra 2 hafta içerisinde geleceğini söyledi. ama şimdi zenfone 5.5 inçlik yeni model geleceğinide yazıyordu başka bir forumda.
Teknosa magaza müdürü tanıdıgıma sordum ocakta gelcek dedi acaba değişebilir mi yani yeni özellikler falan

rawkid

Dekan
Bu ayin sonunda Vatan ve hepsiburada magazalarinda satisa sunulcak. Resmi facebook hesabindan bu bilgi.

Evet.arz talep patlamış ama büyük markalar adı altında eziliyorlar az var olabilseler,''gelecek mi,geldi mi?Gelsin çabuk''gibi endişelere kapılmayacağız eminim.

saras

Üyecik
arkadaşlar ben 23 ekimde aldım.yalnızca teknosa da vardı ben alırken
fakat şimdi zen 5 vatanda da varmış sanırım ama zen 6 yı bilmiyorum

Karargaht

Dekan
İstanbulda şu an Teknosanın:

• ISTANBUL ZEYTINBURNU OLIVIUM EXTRA

• ISTANBUL PENDIK NEO EXTRA
Mağazalarında zenfon 6 var gözüküyor.

Son mesajlar