Asus zenfone 6 mı lumia 1320 mi???

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mert-adem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında ilk kararım lumia 1320 di.Ama zenfone çıkında bi bakıyım dedim.Çok beğendim ama kararsız kaldım lütfen yardımcı olun:blink::blink:

Reaksiyon puanı
2,554
Wp hiçbir telefon alma hayatının hatası olur.Sistem istediği kadar hızlı olsun ama ayarlar kısmında her zaman bekletiyor androidte herşeyin alternatifi var wpda yok.Arayüz zaten paintle çizilmiş o kadar para ver bide öyle arayüz kısacası nokia pişmanlıktır.Androidten sıkıldım kasıyor wp uçuyor diyen muhtemelen en kötü android telefondan geçmiştir.Gelsinler benim g2 ile hız kıyaslaması yapalım doğru düzgün android cihaz wplu cihazdan her türlü iyidir bunu unutma.

Mert-adem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wp hiçbir telefon alma hayatının hatası olur.Sistem istediği kadar hızlı olsun ama ayarlar kısmında her zaman bekletiyor androidte herşeyin alternatifi var wpda yok.Arayüz zaten paintle çizilmiş o kadar para ver bide öyle arayüz kısacası nokia pişmanlıktır.Androidten sıkıldım kasıyor wp uçuyor diyen muhtemelen en kötü android telefondan geçmiştir.Gelsinler benim g2 ile hız kıyaslaması yapalım doğru düzgün android cihaz wplu cihazdan her türlü iyidir bunu unutma.
saol aslında fiyatı az olsa g2 mini filan alcamda şu an zenfone 6 iyi

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
zenfone 6 daha iyidir.her zaman için androidi savunurum arkadaşım.neden mi ne kadar wp uçuyor desin o uygulama eksikliğindendir :D android al kafan rahat etsin her türlü desteği bulabilirsin ayrıca 2.el piyasasının %98i android üzerine kurulu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar