ASUS X542UR Gürültülü fan ve Kasma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
390
İyi akşamlar arkadaşlar ürünü 2 gün önce vatanın mağazasından aldım indirime girmişti eve geldim açtım ilk başta biraz kasmalar oldu ilk açılışdan dolayı dedim. Ama windows ve driver güncellemelerinden sonra biraz düzeldi ama hala kasmalar fan ve ısınma sorunu devam ediyor sizin de başınıza geldi mi? İlk haftalar için bu durum normal mi? Şimdiden teşekkür ederim

Ürün Hakkında Bilgi:http://www.vatanbilgisayar.com/asus...hz-8gb-ram-1tb-hdd-2gb-15-6-w10-notebook.html

delimodeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
selamlar,
windows güncellemeleri arka tarafta devam ediyor. yaklaşık internet hızına da bağlı olarak 1 hafta 10 güne yakın güncelleme almakta.

Reaksiyon puanı
390
Konuyla ilgilendiğiniz için teşekürler fakat driver güncellemeleri bittikten sonrada sorunum devam etmektedir

Reaksiyon puanı
390
Arkadaşlar bu ürünü iade için vatana götürdüm. Bana yeni kutu verdiler. Onda da içinden tıkırtıya benzer sesler çıktı. Onu da vatan a götürdüm. Servise gönderdiler. 20 gün geçti. 20 gün sonra iade kabul edildi. Bana göre bu bilgisayarın serisi sorunlu. Çünkü vatan bu modeli bir kaç aydır indirime koyuyor.

Son mesajlar