Yardım ASUS VG277Q1A Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108
280 hz lik modelini kullandım yaşadığım şehirdeki internet kafelerde gerçekten çok kral monitör bi sorun yaşamazsın ama bazen oyunlara girdiğimde monştör kendini oto 144 hz ye alıyordu 280modunu kapatıp açmam falan gerekiyordu onlar birazcık canını sıkabilir (ki tabikde bu dediğim şey senin 165hz de olacak diye bi şey yok)

ekrkss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
280 hz lik modelini kullandım yaşadığım şehirdeki internet kafelerde gerçekten çok kral monitör bi sorun yaşamazsın ama bazen oyunlara girdiğimde monştör kendini oto 144 hz ye alıyordu 280modunu kapatıp açmam falan gerekiyordu onlar birazcık canını sıkabilir (ki tabikde bu dediğim şey senin 165hz de olacak diye bi şey
tek sorun o olsun ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

280 hz lik modelini kullandım yaşadığım şehirdeki internet kafelerde gerçekten çok kral monitör bi sorun yaşamazsın ama bazen oyunlara girdiğimde monştör kendini oto 144 hz ye alıyordu 280modunu kapatıp açmam falan gerekiyordu onlar birazcık canını sıkabilir (ki tabikde bu dediğim şey senin 165hz de olacak diye bi şey yok)
ölü piksel ghosting sorunu yoktur inşallah

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108
ölü piksel hakkında bi şey diyemem fabrika çıkış hata o ghost screen için de şunu söyleyebilirim 1 seneyi geçti kafede duruyor monitörler 15-20 farklı masaya oturmuşumdur denk gelmedim yine de evde kullanan birine sormanı öneririm

ekrkss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ölü piksel hakkında bi şey diyemem fabrika çıkış hata o ghost screen için de şunu söyleyebilirim 1 seneyi geçti kafede duruyor monitörler 15-20 farklı masaya oturmuşumdur denk gelmedim yine de evde kullanan birine sormanı öneririm
tamamdır teşekkür ederim

dany.12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Asus monitör fiyat perfonmans kaliteli