Asus tuf mu rog mu

Bu konuyu okuyanlar

Deckerbrina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar birazdan almaya gideceğim o yüzden cevap verirseniz çok sevinirim. Bu iki bilgisayar arasında kaldım ve çok kararsızım. Gta5 gibi oyunlar oynuyorum onun dışında genel olarak canlı ders film gibi şeyler için kullanacağım ama almışken kaliteli olsun istiyorum. İnternette her şey hakkında bir memnuniyet ve şikayet var aklım çok karışık

Diğeri de bu

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
ROG alın. Ama ordaki güçlüsü tuf. ROG alsanızda pişman olmazsınız.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Arkadaşlar birazdan almaya gideceğim o yüzden cevap verirseniz çok sevinirim. Bu iki bilgisayar arasında kaldım ve çok kararsızım. Gta5 gibi oyunlar oynuyorum onun dışında genel olarak canlı ders film gibi şeyler için kullanacağım ama almışken kaliteli olsun istiyorum. İnternette her şey hakkında bir memnuniyet ve şikayet var aklım çok karışık

Diğeri de bu

ROG tabikide. TUF lar kronik ısınma sorunlu diye biliyorum.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Tuf biraz orta segment gibi uygun fiyatlı rog ise daha kaliteli ve biraz daha pahalı diye biliyorum emin değilim bu konularda tam bir bilgim yok ama böyle duymuştum

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
Rog almanız tavsiyemdir

ahbekts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26

Diğeri de bu

Knk bence ROG al benim 2017 rog var bu modele dış görünüş olarak benzemiyor ama cidden çok iyi bak 2017 rog bile hala çok yüksek FPS çıkartıyor ve onu o zaman 10 bin TL ye almıştım ROG al pişman olmazsın?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
Knk bence ROG al benim 2017 rog var bu modele dış görünüş olarak benzemiyor ama cidden çok iyi bak 2017 rog bile hala çok yüksek FPS çıkartıyor ve onu o zaman 10 bin TL ye almıştım ROG al pişman olmazsın?
baya memnun gibisin :D

Deckerbrina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
teşekkür ederim yanıtlarınız için sanırım rog alacağım