Asus TUF GTX1650 SUPER Isınma Sorunu Var Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Johmesoz123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben game garajın bu bilgisayarını almak istiyordum ama stokta anakart ve ekran kartı olmadığı için anakartı asus prime h410m yapıp ekran kartını da asus tuf gtx 1650 super yapmaya karar verdim ama ekran kartının ısındığının söylendiğini gördüm, bazı yerlerde de ısınmadığının söylendiğini gördüm. Bu kartın ısınma sorunu var mı? Varsa onun yerine hangi ekran kartını seçmeliyim.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Bildiğim kadarıyla kartta kronik ısınma sorunu yok.

Reaksiyon puanı
4,101
Ben game garajın bu bilgisayarını almak istiyordum ama stokta anakart ve ekran kartı olmadığı için anakartı asus prime h410m yapıp ekran kartını da asus tuf gtx 1650 super yapmaya karar verdim ama ekran kartının ısındığının söylendiğini gördüm, bazı yerlerde de ısınmadığının söylendiğini gördüm. Bu kartın ısınma sorunu var mı? Varsa onun yerine hangi ekran kartını seçmeliyim.
Eski serisinde vardı , yeni serisinin adını Evo olarak değiştirdiler.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Soğutnası yenilendi yeni sistem ile Asus TUF serisi. Youtube'a Asus TUF 1650 Süper yazarak görebilirsin. ( Bazı bilmeyenler 2 yıl geriden gelip direk onlar ısınıyor deyip geçiyor. Onlara inanma fiyatı uygunsa gayet alınabilir.)

Technopat'ın bizzat incelemeside var . ( Link atmak ban sebebi galiba diye atamadım. )