Yardım asus rog klavye geç algılıyor

Bu konuyu okuyanlar

masumfirari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba herkese. geçen kasım ayında asus rog strix g713 rw aldım. bir ay sonra ekran gitti. ne yaptıysam gelmedi. neyse garantiye yolladım. ekranı değiştirmişler. şimdi 2 büyük sorun daha var.

1: wifi bazen kopuyor nedendir bilmiyorum ama hiçbir ağı görmüyor. zorla sıfırlama muhabbeti var 40 saniye kapatma tuşuna uzun basıp tekrar açınca oluyor ama oyun için aldım sabaha kadar açık bırakıyorum haliyle kopması da hiçbir işime yaramıyor.

2: belli bir süre hareketsiz kaldıktan sonra klavye tuşlarına basınca algılamıyor. birkaç defa bastıktan sonra çalışıyor. bu ayarlarla mı ilgili bilmiyorum. ayarlardansa nerde olduğunu bilen var mı? değilse sebep ne olabilir fabrika hatası mıdır?

sıfır aldığım gaming pc böyle olunca acaip soğudum. hepsiburada üzerinden aldım bu sorunlar yüzünden iade yada değişim isteyebilir miyim? kullanılma amacına aykırı iki büyük problem var sonuçta. tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Süre geçtiği için iade veya değişim olmaz. Yeniden teknik servis ile görüşmeniz lazım. Teknoloji şans işi biraz da en iyi markalarda bile sorunlu ürünler oluyor maalesef.