Asus P5K SE Anakart Sorunu???????

Bu konuyu okuyanlar

kortoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar öncelikle herkese ii akşamlar..:thumbup: benim sorunum başlıktada belirttiğim gibi http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2237 Anakartım bu :cursing:
bilgisayarımı alalı 1 yıl olmadı...Fakat bıosta yapmadığım ayar kalmadı bilgisayarı uyku moduna veya bekleme moduna geçiremiyorum:cursing::cursing:..Bunun sonucunda biosta tüm ayarları yaptım fakat yine olmadı...uyku moduna aldığım zaman bilgisayar kapanıyor 2 saniye sonra hiçbirşeye dokunmadığım halde açılıp masaüstüne atıyor....bekleme konumunda ise 'resuming windows' diyip masa üstüne atıyor...Ayrıca bilgisayarım kapalı iken fişe takılı olduğu halde anakarta güç geldiği halde hiç birşeyi şarj edemiyorum.....Servise yollamadan önce böyle bi hata yaşayan arkadaşım varmı diye sizden yardım istiyorum ...Lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim:cursing::cursing::cursing::helpsmilie:

kortoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
yokmu yardım edebilecek biri yahu dünden beridir bekliyorum.Ufak bilgisi olandamı yok...........

kortoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
bios güncellemesi en son seçenek acpı sürücüleri ne işime yararki.....

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Bios güncellemesi nasıl en son seçenek , sorun olmasa bile güncel bir biosa sahip olman gerekir. İşletim sistemine göre bile bios var. Biosun XP göredir, Vista kullanırken problem çıkarır. ACPI 'ye gelince , ACPI güç yönetimi sağlar uyku ,bekleme modlarını düzenler.